Panel používateľa

HERBOL - HERBOLUX PU-SATIN

HERBOL - HERBOLUX PU-SATIN

Herbol Herbolux PU Satin je vysoko odolný, ľahko tixotropný polyuretánový email na báze alkydových živíc.

21,08 € s DPH

Skladové číslo: 963010

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: HERBOL

Mám otázku

Charakteristika produktu

Herbol Herbolux PU Satin je vysoko odolný, ľahko tixotropný polyuretánový email na báze alkydových živíc. Výsledný náter má hodvábny lesk a obzvlášť vysokú kryciu schopnosť. Je vhodný do vnútorného aj do vonkajšieho prostredia, na kov a aj drevo ošetrené základným náterom na plasty (tvrdené PVC), ošetrené základným náterom.

Výdatnosť: cca 11,5 m2/l na 1 náter

Farba: biela

TECHNICKÝ LIST  Technický list

 

 Herbol
Herbol
je inovatívna nemecká značka kvality. Už viac ako 170 rokov sa každý remeselník môže spoľahnúť na jej praktické a profesionálne riešenia v maľovaní. Herbol ponúka kompletný sortiment vysoko kvalitných disperzných farieb, lakov, lazúr a náterových systémov pre renovácie, opravy a novostavby.

Výstražné slovo: Pozor!
Výstražný piktogram: Horľavé
H vety: H226 Horľavá kvapalina a pary., EUH 211 Pozor! Pri rozprašovaní sa môžu vytvárať nebezpečné respirabilné kvapôčky. Nevdychujte aerosóly ani hmlu.
P vety: P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku., P102 Uchovávajte mimo dosahu detí., P210 Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa, horúcich povrchov. Nefajčite., P403+P235 Uchovávajte na dobre vetranom mieste. Uchovávajte v chlade., P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnou/regionálnou/národnou legislatívou.

Nový komentár - píšte svoje skúsenosti, objednávky cez e-mail alebo chat!

* (Povinné)

Možno potrebujete

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info