Panel používateľa

HERBOL - ZENIT PU 10-30-60

HERBOL - ZENIT PU 10-30-60

Herbol Zenit je špičková bezrozpúšťadlová farba bez prídavku rozpúšťadiel.

69,96 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: HERBOL

Mám otázku

Charakteristika produktu

Herbol Zenit je špičková bezrozpúšťadlová farba bez prídavku rozpúšťadiel. Náter je vodou riediteľný, odolný voči pôsobeniu dezinfekčných prostriedkov, krycí a omývateľný. Trieda oteru za mokra 1 podľa DIN EN 13300.

Je určený pre nové a renovačné nátery hladké aj na hrubých plochách vo veľmi namáhaných alebo reprezentačných priestoroch (luxusné byty, kancelárie, hotely aj nemocnice). Vlastní atest TÜV. K dispozícií je v 3 stupňoch lesku:

  • PU10 - hodvábne matný
  • PU30 - pololesklý
  • PU60 - matný

Výdatnosť: cca 6,5 - 8 m2/l na 1 náter  ---  tkanina zo sklenných vlákien cca 3 m2/l

TECHNICKÝ LIST  Technický list

 

 Herbol
Herbol
je inovatívna nemecká značka kvality. Už viac ako 170 rokov sa každý remeselník môže spoľahnúť na jej praktické a profesionálne riešenia v maľovaní. Herbol ponúka kompletný sortiment vysoko kvalitných disperzných farieb, lakov, lazúr a náterových systémov pre renovácie, opravy a novostavby.

Obsahuje: 1,2-benzoisothiazol-3(2H)-on. Môže vyvolať alergickú reakciu.
P vety: P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku., P102 Uchovávajte mimo dosahu detí., P262 Zabráňte kontaktu s očami, pokožkou alebo odevom., P312 Pri zdravotných problémoch volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM alebo lekára., P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnou/regionálnou/národnou legislatívou.

Nový komentár

* (Povinné)

Možno potrebujete

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info