Panel používateľa

HERBOL - CLASSIC INNENWEISS

HERBOL - CLASSIC INNENWEISS

Herbol Classic Innenweiss je maliarska farba pre interiér, bez rozpúšťadiel, bez zmäkčovadiel.

30,58 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Na objednávku cca 2 týždne

Výrobca: HERBOL

Mám otázku

Charakteristika produktu

Herbol Classic Innenweiss je maliarska farba pre interiér, bez rozpúšťadiel, bez zmäkčovadiel. Je matná, vodouriediteľná, odolná voči pôsobeniu dezinfekčných prostriedkov (Certifikát PILF), ekologická (Certifikát TÜV).
Herbol Classic Innenweiss má veľmi dobré krycie schopnosti s je ľahko a racionálne spracovateľná. Je tónovateľná pomocou Herbol Color Service.

Výdatnosť: cca 4,5 - 8 m2/l na 1 náter

Farba: biela (iné odtiene vám namiešame a naceníme na požiadanie)

TECHNICKÝ LIST  Technický list

 

 Herbol
Herbol
je inovatívna nemecká značka kvality. Už viac ako 170 rokov sa každý remeselník môže spoľahnúť na jej praktické a profesionálne riešenia v maľovaní. Herbol ponúka kompletný sortiment vysoko kvalitných disperzných farieb, lakov, lazúr a náterových systémov pre renovácie, opravy a novostavby.

Obsahuje: 1,2-benzoizothiazol-3(2H)-on. Môže vyvolať alergickú reakciu.
P vety: P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku., P102 Uchovávajte mimo dosahu detí., P262 Zabráňte kontaktu s očami, pokožkou alebo odevom., P312 Pri zdravotných problémoch volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM alebo lekára., P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnou/regionálnou/národnou legislatívou.

Nový komentár

* (Povinné)

Možno potrebujete

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info