Panel používateľa

HERBOL SILIKAT - INNENFARBE

HERBOL SILIKAT - INNENFARBE

Herbol Silikat Innenfarbe je minerálna maliarska farba na silikátovej báze.

115,42 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Na objednávku cca 2 týždne

Výrobca: HERBOL

Mám otázku

Charakteristika produktu

Herbol Silikat Innenfarbe je minerálna maliarska farba na silikátovej báze, s obsahom disperzie pod 5 %, je vodou riediteľná. Farba je extrémne priepustná pre vodnú paru Sd = 0,02 m, je vlhkosť regulačná. Je bez rozpúšťadiel, vhodná pre alergikov, nehorľavá (A2).

Prirodzený minerálny alkalický charakter tejto maliarskej farby bráni výskytu plesní a vytvára zdravé obytné prostredie.

Výdatnosť: cca 4,5 - 7 m2/l na 1 náter

Farba: biela (iné odtiene vám namiešame a naceníme na požiadanie)

TECHNICKÝ LIST  Technický list

 

 Herbol
Herbol
je inovatívna nemecká značka kvality. Už viac ako 170 rokov sa každý remeselník môže spoľahnúť na jej praktické a profesionálne riešenia v maľovaní. Herbol ponúka kompletný sortiment vysoko kvalitných disperzných farieb, lakov, lazúr a náterových systémov pre renovácie, opravy a novostavby.

P vety: P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku., P102 Uchovávajte mimo dosahu detí., P262 Zabráňte kontaktu s očami, pokožkou alebo odevom., P312 Pri zdravotných problémoch volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM alebo lekára., P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnou/regionálnou/národnou legislatívou.

Nový komentár - píšte svoje skúsenosti, objednávky cez e-mail alebo chat!

* (Povinné)

Možno potrebujete

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info