Panel používateľa

HERBOL - HERBOSIL

HERBOL - HERBOSIL

Herbol Herbosil je vysoko difúzna fasádna farba so schopnosťou prepúšťať vodnú paru, obohatená silikónovou živicou.

124,28 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: HERBOL

Mám otázku

Charakteristika produktu

Herbol Herbosil je vysoko difúzna fasádna farba so schopnosťou prepúšťať vodnú paru, obohatená silikónovou živicou. Náter je matný, vyschne bez pnutí.

Ponúka vynikajúce prekrytie zŕn, napr. pri hrubých omietkach, je veľmi dobre priľnavý na minerálne podklady, ako sú silikátové, disperzné a disperzno-silikátové farby a omietky z umelej živice. Hrubý nástrek a škrabaná omietka sa dajú spoľahlivo a bezpečne prekryť.

Herbol Herbosil obsahuje ochranný film proti napadnutiu riasami a hubami (obsahuje 0,3 % zinokpyritión). Účinok je závislý od konštrukcie budovy, okolitých podmienok a je časovo obmedzený.

Výdatnosť:

  • cca 5,5 m2/l na 1 náter
  • na hrubej omietke cca 2 m2/l na 1 náter

TECHNICKÝ LIST  Technický list

 

 Herbol
Herbol
je inovatívna nemecká značka kvality. Už viac ako 170 rokov sa každý remeselník môže spoľahnúť na jej praktické a profesionálne riešenia v maľovaní. Herbol ponúka kompletný sortiment vysoko kvalitných disperzných farieb, lakov, lazúr a náterových systémov pre renovácie, opravy a novostavby.

H vety: H412 Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Obsahuje: reakčnú zmes 5-chlor-2methylisothiazol-3(2H)-on a 2methylisothiazol-3(2H)-on (3:1); 1,2-benzoisothiazol-3(2H)-on. Môže vyvolať alergickú reakciu.
P vety: P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku., P102 Uchovávajte mimo dosahu detí., P262 Zabráňte kontaktu s očami, pokožkou alebo odevom., P312 Pri zdravotných problémoch volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM alebo lekára., P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnou/regionálnou/národnou legislatívou.

Nový komentár

* (Povinné)

Možno potrebujete

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info