Panel používateľa

HERBOL - SILIKAT FASSADENFARBE

HERBOL - SILIKAT FASSADENFARBE

Herbol Silikat Fassadenfarbe je fasádna farba na silikátovej báze podľa DIN 18363.

131,33 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: HERBOL

Mám otázku

Charakteristika produktu

Herbol Silikat Fassadenfarbe je fasádna farba na silikátovej báze podľa DIN 18363. Je bezrozpúšťadlová s disperziou pod 5 %. Obsiahnuté pojivá a optimálnu kombináciu plnidiel, ktorá zaručuje spoľahlivé spojenie s podkladom.

Poskytuje fasádam prirodzenú ochranu proti hubám, riasam a baktériám. Má vysokú priepustnosť a slabú nasiakavosť. Pôsobenie je tiež závislé na konštrukcii budovy a okolitých podmienkach a je časovo obmedzené.

Výdatnosť: 5,5 - 8 m2/l na 1 náter

TECHNICKÝ LIST  Technický list

 

 Herbol
Herbol
je inovatívna nemecká značka kvality. Už viac ako 170 rokov sa každý remeselník môže spoľahnúť na jej praktické a profesionálne riešenia v maľovaní. Herbol ponúka kompletný sortiment vysoko kvalitných disperzných farieb, lakov, lazúr a náterových systémov pre renovácie, opravy a novostavby.

P vety: P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku., P102 Uchovávajte mimo dosahu detí., P262 Zabráňte kontaktu s očami, pokožkou alebo odevom., P312 Pri zdravotných problémoch volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM alebo lekára., P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnou/regionálnou/národnou legislatívou.

Nový komentár

* (Povinné)

Možno potrebujete

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info