Panel používateľa

HERBOL - HYDROPHOB AQUA 10 l

HERBOL - HYDROPHOB AQUA 10 l

Herbol Hydrophob Aqua je bezfarebný, vodourieiteľný impregnačný prostriedok na vytvorenie vode odpudivých náterov na všetky minerálne podklady.

159,92 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Na objednávku cca 2 týždne

Výrobca: HERBOL

Mám otázku

Charakteristika produktu

Herbol Hydrophob Aqua je bezfarebný, vodourieiteľný impregnačný prostriedok na vytvorenie vodoodpudivých náterov na všetky minerálne podklady. Náter sa vsiakne hlboko do podkladu, ale opticky sa neprejaví. Obsahuje silikónovú živicu, ktorá pokryje povrch kapilár. Samotné póry a aj kapiláry ostávajú aj naďalej otvorené, priepustnosť vodných pár je zachovaná, podklad môže dýchať, ale povrch pritom ostáva vode odpudivý.

Výdatnosť: 1 - 5 m2/l na 1 náter, podľa stavu a savosti podkladu

TECHNICKÝ LIST  Technický list

 

 Herbol
Herbol
je inovatívna nemecká značka kvality. Už viac ako 170 rokov sa každý remeselník môže spoľahnúť na jej praktické a profesionálne riešenia v maľovaní. Herbol ponúka kompletný sortiment vysoko kvalitných disperzných farieb, lakov, lazúr a náterových systémov pre renovácie, opravy a novostavby.

Obsahuje: reakčnú zmes 5-chlor-2methylisothiazol-3(2H)-on a 2methylisothiazol-3(2H)-on (3:1). Môže vyvolať alergickú reakciu.
P vety: P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku., P102 Uchovávajte mimo dosahu detí., P262 Zabráňte kontaktu s očami, pokožkou alebo odevom., P312 Pri zdravotných problémoch volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM alebo lekára., P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnou/regionálnou/národnou legislatívou.

Nový komentár

* (Povinné)

Možno potrebujete

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info