Panel používateľa

HERBOL - SILIKAT GRUNDIERFARBE (QUARTZ) 12,5 l

HERBOL - SILIKAT GRUNDIERFARBE (QUARTZ) 12,5 l

Herbol Silikat Grundierfarbe Quartz je bielo pigmentovaný medzináter.

122,58 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Na objednávku cca 2 týždne

Výrobca: HERBOL

Mám otázku

Charakteristika produktu

Herbol Silikat Grundierfarbe Quartz je bielo pigmentovaný medzináter, určený pre prekrývanie disperzných náterov vo vnútornom aj vonkajšom prostredí (s výnimkou elastických systémov) vrchnými silikátovými farbami. Vo vnútornom prostredí sa používa na sadrové omietky (P IV a P V) a SDK dosky. Je veľmi priedušná pre vodnú paru. Vo verzii Quartz je plnený kremičitým pieskom so zrnitosťou 0,5 mm.

Výdatnosť: 3 - 8 m2/l na 1 náter

TECHNICKÝ LIST  Technický list

 

 Herbol
Herbol
je inovatívna nemecká značka kvality. Už viac ako 170 rokov sa každý remeselník môže spoľahnúť na jej praktické a profesionálne riešenia v maľovaní. Herbol ponúka kompletný sortiment vysoko kvalitných disperzných farieb, lakov, lazúr a náterových systémov pre renovácie, opravy a novostavby.

P vety: P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku., P102 Uchovávajte mimo dosahu detí., P262 Zabráňte kontaktu s očami, pokožkou alebo odevom., P312 Pri zdravotných problémoch volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM alebo lekára., P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnou/regionálnou/národnou legislatívou.

Nový komentár - píšte svoje skúsenosti, objednávky cez e-mail alebo chat!

* (Povinné)

Možno potrebujete

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info