Panel používateľa

IKOROL 175 ml

IKOROL 175 ml

IKOROL 175 ml SPREJ je určený na prípravu oceľových, pozinkovaných, silne skorodovaných oceľových povrchov a tiež povrchov natretých dobre priľnavými nátermi pred aplikáciou nových náterových systémov.

8,04 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: IKOROL

Mám otázku

Charakteristika produktu

IKOROL 175 ml SPREJ je určený na prípravu oceľových, pozinkovaných, silne skorodovaných oceľových povrchov a tiež povrchov natretých dobre priľnavými nátermi pred aplikáciou nových náterových systémov.

Vrstva prípravku ikorol zaisťuje priľnavosť bežných náterov na skorodovanom povrchu (po predchádzajúcom odstránení voľnej hrdze) a ďalej na skriedovaných podkladoch ošetrených oceľovou kefou.

Efekt použitia Ikorolu spočíva v odbúraní časovo, technologicky a ekologicky náročných operácií ako je tryskanie, brúsenie, pieskovanie, leptanie, ktoré sú vyžadované pred použitím väčšiny náterových systémov.

Multifunkčný antikorózny prípravok najnovšej generácie!

TECHNICKÝ LIST  Technický list

 

Ako pracuje ikorol?

Po aplikácii, sotva viditeľná, tenká vrstva výrobku preniká hlboko do korodovaného povrchu, vytvára tenkú ochrannú vrstvu. Účinne chráni proti korózii a zlepšuje priľnavosť nového náteru na kovovom povrchu alebo na starom nátere.

 ikorol-proces

Nový komentár

* (Povinné)

Možno potrebujete

 • IKOROL 500 ml

  IKOROL 500 ml je určený na prípravu oceľových, pozinkovaných, silne...

  16,49 € s DPH

  Dostupnosť: Skladom

 • IKOROL 5 l

  IKOROL 5 l je určený na prípravu oceľových, pozinkovaných, silne...

  145,46 € s DPH

  Dostupnosť: Skladom

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info