Panel používateľa

SATA - RPS jednorázová nádobka Standard 0,3 l / 125µm ploché sitko

SATA - RPS jednorázová nádobka Standard 0,3 l / 125µm ploché sitko

SATA - RPS jednorázová nádobka Standard 0,3 l / 125µm ploché sitko

2,29 € s DPH

Skladové číslo: 1010389-1

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: SATA

Mám otázku

Charakteristika produktu

SATA - RPS jednorázová nádobka Standard 0,3 l / 125µm ploché sitko

SATA RPS (Rapid Preparation System) je systém nádobky pre lakovne, ktoré kladú dôraz na perfektné výsledky lakovanie pri vysokej miere hospodárnosti. SATA RPS uľahčuje lakovníkom prácu, značne zvyšuje produktivitu a znižuje potrebu čistiacich prostriedkov a rozpúšťadiel. 

Jedna nádobka = štyri funkcie

  • namiešanie laku
  • lakovanie
  • doplnenie laku
  • uschovanie laku


Zaobchádzanie s RPS je už preto tak jednoduché, pretože obsahuje iba tri časti

  • nádobka
  • veko
  • sito

 

Pištoľ SATA s QCC (Quick Cup Connector) majú veľmi krátky kanálik na farbu bez zbytočných rohov a hrán. To znemožňuje usadzovanie materiálu v pištoli a umožňuje jednoduché a spoľahlivé čistenie. Tieto výhody vám zostanú pri použití RPR úplne zachované. Pretože RPS perfektne padne - bez rušivých adaptérov - na vašu pištoľ SATA. Kombináciou SATA RPR a pištole SATA s QCC máte tie správne predpoklady pre vysoko hodnotné lakovanie.

Vaše pištole SATA si navyše pri použití RPR zachová svoje nízke ťažisko, a tým i ergonomickú vyváženosť. K bezpečnej prácu bez únavy prispieva aj extrémne nízka hmotnosť: Nádobka RPR s vekom váži len 55 g pri verzii 0,6 l; resp. len 65 g pri verzii 0,9 l.

Perfektný výsledok lakovania
RPR je založený na osvedčenom princípe nádobky na kvapalinu. Nádobka sa pritom priebežne odvzdušňuje počas celého procesu lakovania prostredníctvom ventilu na dne nádobky. To zabezpečuje rovnomerný tok materiálu - hlavný predpoklad k docieleniu vysokej presnosti farebného odtieňa a perfektného lakovania.

Veká a sitá sú identické pre nádobky 0,3 l, 0,6 l a 0,9 l. Tým zostáva prehľadný celkový počet rôznych dielov. Veká a sitá sú k dostaniu aj samostatne. 

Hospodárnosť
Systém nádobky SATA RPR sa nemusia čistiť - to šetrí čas, čistiace prostriedky a rozpúšťadlá a z toho dôvodu i náklady. Vysoká presnosť farebného odtieňa a perfektné lakovanie znižujú dorábky, ktoré sú nielen časovo náročné, ale aj nákladné. Celý pracovný proces je navyše zjednodušený vďaka malému počtu dielov - jednoduchosť sa viackrát oplatí. Testovanie nič nestojí. Nechajte si od predajného poradcu SATA ukázať vo vašom podniku pracovný postup sa SATA RPR a presvedčte sa sami o výhodách - bezplatne a nezáväzne.

Adaptér
Nie je potrebný pre moderné lakovacie pištole SATA. Pre staršie lakovacej pištole SATA, ako aj pištole iných výrobcov možno dodať adaptéry pre pištole.

 

 

 

logo SATA 2021

Začiatky firmy nachádzame v roku 1863 kedy Friedrich Carl Bauer založil Gretsch & Cie. GmbH vo Feuerbachu. SATA vyrába striekaciu techniku najvyššej kvality, disponuje vlastným vývojovým a školiacim centrom. SATA dlhodobo patrí medzi najviac inovatívne firmy v Nemecku. 

Nový komentár - píšte svoje skúsenosti, objednávky cez e-mail alebo chat!

* (Povinné)

Možno potrebujete

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info