Panel používateľa

CARFIT - 2K Reaktívny základ (WASH PRIMER) 2:1 + Aktivátor

CARFIT - 2K Reaktívny základ (WASH PRIMER) 2:1 + Aktivátor

CARFIT - 2K Reaktívny základ (WASH PRIMER) 2:1 + Aktivátor (0,8 + 0,4 l)

46,73 € s DPH

Skladové číslo: 4-398-0800 / 4-420-0400

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: CARFIT

Mám otázku

Charakteristika produktu

CARFIT - 2K Reaktívny základ (WASH PRIMER) 2:1 je 2K základný náter s vynikajúcimi antikoróznymi vlastnosťami pre opravy karosérií.

Aktivátor je súčasťou balenia.

Aplikácia
Pre dvojvrstvové lakovanie pri opravách automobilov.

 • perfektná ochrana oceľových plôch pred koróziou
 • jednoduché miešanie a aplikácia
 • vynikajúca priľnavosť k rôznym povrchom: oceľ, hliník, pozinkovaná oceľ, polyesterové tmely
 • zmiešavací pomer je 2:1 (základ:aktivátor)

Podklady
Oceľ, hliník, pozinkovaná oceľ, polyesterové tmely, staré povrchové úpravy v dobrom stave.

 

Technické údaje (základ)

 • farba - béžová
 • hustota 950 g/l
 • bod vzplanutia 12 °C
 • VOC 780 g/l (RFU)
 • 2004/42/IIB(c)(780)

Technické údaje (aktivátor)

 • bezfarebný
 • hustota 950 g/l
 • bod vzplanutia 12 °C

V prípade záujmu iba o jednu časť balenia (základ / aktivátor) informujte sa telefonicky alebo mailom (dole na stránke).

carfit

Popredná firma zameriavajúca sa na kvalitné auto-opravárenské materiály. Tradičná nemecká kvalita, osvedčené receptúry a výrobné technológie zaručujú perfektné výsledky spĺňajúce požiadavky moderných aplikácií.

1. Produkt:: Zložka A
Výstražné slovo: Nebezpečenstvo!
Výstražný piktogram: Dráždivé, Horľavé
H vety: H225 Veľmi horľavá kvapalina a pary., H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí., H336 Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty., EUH 066 Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie kože.
P vety: P210 Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa, horúcich povrchov. Nefajčite., P280 Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre., P314 Pri zdravotných problémoch vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť., P304+P340 PO VDÝCHNUTÍ: Presuňte postihnutého na čerstvý vzduch a uložte do oddychovej polohy, ktorá bez pohybu umožní pohodlné dýchanie. , P305+P351+P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Opatrne niekoľko minút oplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. , P337+P313 Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť., P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnou/regionálnou/národnou legislatívou. , P302+P352 PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody a mydla.
 : ----------------------------
2. Produkt:: ZLOŽKA B
Výstražné_slovo: Nebezpečenstvo!
Výstražný_piktogram: Dráždivé, Korozívne a žieravé
H-vety: H302 Škodlivý po požití., H315 Dráždi kožu., H318 Spôsobuje vážne poškodenie očí., H335 Môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest., H336 Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.
Obsahuje_: propán-2-ol izopropylalkohol izopropanol; bután-1-ol butanol
P-vety: P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku., P102 Uchovávajte mimo dosahu detí., P280 Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre., P305+P351+P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Opatrne niekoľko minút oplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. , P405 Uchovávajte uzamknuté., P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnou/regionálnou/národnou legislatívou.

Nový komentár - píšte svoje skúsenosti, objednávky cez e-mail alebo chat!

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Možno potrebujete

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie