Panel používateľa

HESSE LIGNAL Thixo PUR - Odolný 2K PUR akrylátový lak

HESSE LIGNAL Thixo PUR - Odolný 2K PUR akrylátový lak

HESSE LIGNAL Thixo PUR DE 4215-x (DE 433-x) - 2K PUR akrylátový základný aj vrchný lak je zvlášť vhodný na priemyselné lakovanie schodov a na podobne namáhané povrchy. Ideálny na dub a buk.

76,50 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: HESSE LIGNAL

Mám otázku

Charakteristika produktu

Hesse Lignal THIXO PUR DE 433-x (DE42152, DE42154)

Veľmi dobre plniaci, tixotropný, viacvrstvový dvojzložkový PUR akrylátový lak, vhodný ako základný aj vrchný lak. Jeho vlastnosti z neho robia ideálnu voľbu na priemyselné lakovanie schodov a na podobne namáhané povrchy. Je špeciálne vhodný na povrchy z tvrdého dreva ako je dub a buk.

Odtieň                      
bezfarebný
Výdatnosť  8 – 10 m²/l (závisí od nasiakavosti povrchu, druhu dreva a spôsobu aplikácie)
Stupeň lesku  
matný DE 42152 (DE 433-2)
hodvábne matný DE 42154 (DE 433-4)
Balenie (l)       5+0,5 / 25+2,5 (lak+tužidlo)
Doba schnutia  1 hodina (pri 20 °C)
Tužidlo  PUR tužidlo DR 4070 (pomer 10:1) - JE SÚČASŤOU BALENIA!!! 
Aplikáčné nástroje  ideálne striekacia pištoľ, (štetec, valček) 

Vlastnosti:

  • veľmi dobre plniaci
  • rýchloschnúci
  • ideálny na zaťažované povrchy

Použitie:

  • priemyselné lakovanie schodov a na podobne namáhané povrchy
  • špeciálne vhodný na povrchy z tvrdého dreva ako je dub a buk.

Pred aplikáciou si prosím pozorne prečítajte Technický list  technický list

 

Hesse Lignal

Nemecká spoločnosť založená v roku 1910, Bockum-Hövel. Hlavný výrobný sortiment tvoria laky a moridlá špičkovej kvality, ktoré poznajú profesionálni používatelia a výrobné firmy po celom svete. Svedčí o tom aj produkcia - každý deň vyrobia 100 ton lakov a moridiel založených na 45 000 receptúrach. 

Receptúry sú neustále vyvíjané a vylepšované s cieľom reagovať na moderné požiadavky trhu, hlavne environmentálne. Všetky produkty sú vyrobené v Nemecku. Certifikáty najvyššej úrovne sú samozrejmosťou. 

1. Produkt:: Zložka A
Výstražné slovo: Nebezpečenstvo!
Výstražný piktogram: Dráždivé, Horľavé, Nebezpečnosť pre zdravie
H vety: H225 Veľmi horľavá kvapalina a pary., H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí., H336 Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty., H361d Podozrenie z poškodenia nenarodeného dieťaťa.
Obsahuje: metylmetakrylát, Môže vyvolať alergické reakcie. toluén; 2-propanol; ethylacetát; isobutylacetát
P vety: P210 Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa, horúcich povrchov. Nefajčite., P261 Zabráňte vdychovaniu prachu/dymu/plynu/hmly/pár/aerosólov., P280 Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre., P304+P340 PO VDÝCHNUTÍ: Presuňte postihnutého na čerstvý vzduch a uložte do oddychovej polohy, ktorá bez pohybu umožní pohodlné dýchanie. , P305+P351+P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Opatrne niekoľko minút oplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. , P308+P313 Po expozícii alebo podozrení z nej: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.
 : ----------------------------
2. Produkt:: Tužidlo
Výstražné_slovo: Pozor!
Výstražný_piktogram: Dráždivé, Horľavé
H-vety: H226 Horľavá kvapalina a pary., H317 Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu., H332 Škodlivý pri vdýchnutí., H335 Môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest., H336 Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty., EUH 066 Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie kože., EUH 204 Obsahuje izokyanáty. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Obsahuje_: hexamethylene-di-isocyanat; butylacetáty; hexamethylen-diisokyanát, oligomery
P-vety: P210 Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa, horúcich povrchov. Nefajčite., P261 Zabráňte vdychovaniu prachu/dymu/plynu/hmly/pár/aerosólov., P280 Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre., P304+P340 PO VDÝCHNUTÍ: Presuňte postihnutého na čerstvý vzduch a uložte do oddychovej polohy, ktorá bez pohybu umožní pohodlné dýchanie. , P308+P313 Po expozícii alebo podozrení z nej: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť., P333+P313 Ak sa prejaví podráždenie pokožky alebo vyrážky: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.

Nový komentár - píšte svoje skúsenosti, objednávky cez e-mail alebo chat!

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

fb RENOJAVA

Instagram

YouTube

Anketa

Aké nátery na drevo z našej ponuky by ste odporučili svojim známym? Dobrým známym. :D

Overenie captcha nebolo úspešné!

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie