Panel používateľa

CARFIT - Súprava na opravu plastov 0,25 kg

CARFIT - Súprava na opravu plastov 0,25 kg

CARFIT - Súprava na opravu plastov

15,03 € s DPH

Skladové číslo: 2-221-0250

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: CARFIT

Mám otázku

Charakteristika produktu

CARFIT Súprava na opravu plastov

Opravná súprava na obnovu poškodených častí z ušľachtilej ocele a skla vystužených plastom, napr. opravy hrdzavých oblastí, trhlín a malých otvorov v kovových častiach. Sklenené vlákno impregnované polyesterovou živicou vytvára silný povlak, ktorý by mal byť pri ďalšej oprave pokrytý plniacimi tmelmi. Sada obsahuje polyesterovú živicu, katalyzátor a sklenú rohožku s rozmermi 0,5 x 0,5 m.

Aplikácia
Výrobok je ideálny na opravu konštrukčných dielov, nádrží, architektonických dielov atď.

Charakteristika

  • vynikajúca priľnavosť k sklom vystuženým plastom a oceľovým povrchom
  • polyesterová živica je tixotropný produkt, ktorý sa dá ľahko aplikovať
  • po vytvrdení výrobku povrch nie je lepkavý

Podklady

  • sklo
  • vystužené plasty
  • oceľ
  • vrstvené plasty

Technický list  Technický list 

carfit

Popredná firma zameriavajúca sa na kvalitné auto-opravárenské materiály. Tradičná nemecká kvalita, osvedčené receptúry a výrobné technológie zaručujú perfektné výsledky spĺňajúce požiadavky moderných aplikácií.

Výstražné slovo: Nebezpečenstvo!
Výstražný piktogram: Dráždivé, Horľavé, Nebezpečnosť pre zdravie
H vety: H226 Horľavá kvapalina a pary., H315 Dráždi kožu., H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí., H372 Spôsobuje poškodenie orgánov pri dlhšej alebo opakovanej expozícii., H361d Podozrenie z poškodenia nenarodeného dieťaťa.
Obsahuje: styrén
P vety: P210 Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa, horúcich povrchov. Nefajčite., P241 Používajte elektrické/ventilačné/osvetľovacie zariadenie do výbušného prostredia. , P260 Nevdychujte prach/dym/plyn/hmlu/pary/aerosóly., P303+P361+P353 PRI KONTAKTE S POKOŽKOU (alebo vlasmi): Odstráňte/vyzlečte všetky kontaminované časti odevu. Pokožku ihneď opláchnite vodou/sprchou. , P305+P351+P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Opatrne niekoľko minút oplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. , P405 Uchovávajte uzamknuté., P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnou/regionálnou/národnou legislatívou.

Nový komentár - píšte svoje skúsenosti, objednávky cez e-mail alebo chat!

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Možno potrebujete

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie