Panel používateľa

BÖHME JET-CLEAN - Aktívny čistič

BÖHME JET-CLEAN - Aktívny čistič

BÖHME JET-CLEAN - Aktívny čistič s bieliacim účinkom na rôzne typy povrchov.

17,72 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: BÖHME

Mám otázku

Charakteristika

BÖHME JET-CLEAN - Aktívny čistič je produkt s bieliacim účinkom na čistenie povrchov napadnutých machom, riasami, plesňami a hubami, ako aj zvetraných drevených plôch.

Aplikácia

Pri silnom znečistení mechanicky očistite a umyte podklad. Produkt je pripravený rovno na použitie. Výdatne naneste na pripravený povrch. Čistiaci účinok prípravku sa prejaví v krátkom čase. Vodou oplachujte len pri silnom znečistení.

Použitie

  • na rôzne povrchy - farby, lazúry, kameň, betón, sadru, škridlu, plasty, drevo, syntetické omietky, a iné.
  • účinkuje do hĺbky, má dezinfekčný účinok
  • rýchlo usmrcuje mikroorganizmy
  • dlhotrvajúci bieliaci a čistiaci účinok
  • riediteľné vodou, bez riedidiel

Pred použitím si prečítajte TECHNICKÝ LIST. pdf               

 

Čistenie fasády rodinného domu v Rokycanoch. Navštívte našu stránku s referenciami.

 

logo

BÖHME AG - Unikátne švajčiarske nanoskopické ochranné a dekoratívne lazúry na báze vosku, oleja a vody na dlhodobú ochranu dreva.

Výstražné slovo: Nebezpečenstvo!
Výstražný piktogram: Nebezpečné pre životné prostredie, Korozívne a žieravé
H vety: H315 Dráždi kožu., H318 Spôsobuje vážne poškodenie očí., H410 Veľmi toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Obsahuje: Chlórnan sodný 12-14%
P vety: P273 Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia., P280 Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre., P312 Pri zdravotných problémoch volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM alebo lekára., P362 Kontaminovaný odev vyzlečte a pred ďalším použitím vyperte., P391 Zozbierajte uniknutý produkt., P305+P351+P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Opatrne niekoľko minút oplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. , P332+P313 Ak sa objaví podráždenie pokožky: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť., P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnou/regionálnou/národnou legislatívou. , P302+P352 PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody a mydla., P264 Po manipulácii starostlivo umyte ruky.

Nový komentár - píšte svoje skúsenosti, objednávky cez e-mail alebo chat!

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Možno potrebujete

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie