Panel používateľa

BÖHME StoneCare 500

BÖHME StoneCare 500

BÖHME StoneCare 500 - Penetračný tmel na minerálne povrchy (porézne kamene, neglazované dlaždice, betón a murivo) poskytujúci trvácnu, transparentnú ochrannú bariéru proti oleju a vode.

15,44 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: BÖHME

Mám otázku

Charakteristika

BÖHME StoneCare 500 je vodou riediteľný penetračný tmel na suché a čisté minerálne povrchy, ako napr. porézne kamene, neglazované dlaždice a iné povrchy, ako je napr. betón a murivo. Je pripravený priamo na použitie.

Umožňuje trvalú, podpovrchovú, transparentnú ochrannú bariéru proti oleju a vode a vynikajúcu odpudivosť a odolnosť proti škvrnám a ľahké čistenie škvŕn. Poskytuje transparentnú, paropriepustnú ochranu.

Voda a aktívne činidlá prenikajú cez minerály materiálu. Stupeň penetrácie úzko súvisí s kvalitou absorpčného materiálu. Chemická reakcia impregnácie nastane v kapilárnych póroch medzi časťami vody a minerálmi. Po dobu najmenej 48 hodín si materiál musí vybudovať ochranu proti vlhkosti a stavebný materiál bude vode odolný.

Pred použitím si pozorne prečítajte technický list.

 

Technický list pdf

 

logo

BÖHME
Unikátne švajčiarske nanoskopické ochranné a dekoratívne lazúry na báze vosku, oleja a vody na dlhodobú ochranu nielen dreva.

H vety: EUH 210 Na požiadanie možno poskytnúť kartu bezpečnostných údajov.
Obsahuje: 1,2-benzisothiazol-3 (2H)-on. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Nový komentár

* (Povinné)

Možno potrebujete

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info