Panel používateľa

HESSE LIGNAL Fantastic COLOR - Vrchný PUR lak, biely

HESSE LIGNAL Fantastic COLOR - Vrchný PUR lak, biely

HESSE LIGNAL Fantastic Color (DB48885-100) - Dvojzložkový PUR lak, biely

23,04 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: HESSE LIGNAL

Mám otázku

Charakteristika produktu

HESSE LIGNAL Fantastic Color (DB48885-100)

Dvojzložkový veľmi dobre vyvážený farebný PUR lak, s vynikajúcim krytím a rýchlym schnutím. Osobitnými charakteristickými vlastnosťami je mimoriadna schopnosť ostať na vertikálnych plochách s výborným krytím. Je vhodný aj ako vrchný náter, je to lak pre veľmi sofistikované a vysokokvalitné farebné lakované povrchy s vysokou odolnosťou voči poškodeniu. Môžete ho aplikovať priamo na holé brúsne hrany a MDF povrchy.
Vynikajúca nepriehľadnosť v jednom pracovnom kroku.

 

Farebný odtieň biely (iné odtiene na požiadanie)
Výdatnosť 6 –10 m2 / l
Stupeň lesku polomatný
Balenie (l) 1, 5, 10
Doba schnutia 2 hodiny (pri 20 °C)
Tužidlo PUR tužidlo DR 4071 (pomer 10:1) - NIE JE SÚČASŤOU BALENIA!!!
Aplikáčné nástroje striekacia pištoľ, štetec, valček

 

Video Hesse Fantastic FAMILY produkty (SK titulky):

 Pre podrobné informácie o produkte si prosím prečítajte Technický list Technický list

 

 

 

hesse lignal

Nemecká spoločnosť založená v roku 1910, Bockum-Hövel. Hlavný výrobný sortiment tvoria laky a moridlá špičkovej kvality, ktoré poznajú profesionálni používatelia a výrobné firmy po celom svete. Svedčí o tom aj produkcia - každý deň vyrobia 100 ton lakov a moridiel založených na 45 000 receptúrach.

Receptúry sú neustále vyvíjané a vylepšované s cieľom reagovať na moderné požiadavky trhu, hlavne environmentálne. Všetky produkty sú vyrobené v Nemecku. Certifikáty najvyššej úrovne sú samozrejmosťou.

Výstražné slovo: Nebezpečenstvo!
Výstražný piktogram: Dráždivé, Horľavé
H vety: H225 Veľmi horľavá kvapalina a pary., H336 Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty., H412 Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami., EUH 066 Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie kože.
Obsahuje: etyl-acetát; n-butyl-acetát; benzínovérozpúšťadlo (ropné), ľahkáaromatická; ťažkýbenzín (ropný), ľahkáfrakcia, hydrogenovaný.
P vety: P210 Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa, horúcich povrchov. Nefajčite., P261 Zabráňte vdychovaniu prachu/dymu/plynu/hmly/pár/aerosólov., P273 Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia., P280 Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre., P304+P340 PO VDÝCHNUTÍ: Presuňte postihnutého na čerstvý vzduch a uložte do oddychovej polohy, ktorá bez pohybu umožní pohodlné dýchanie. , P308+P313 Po expozícii alebo podozrení z nej: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.

Nový komentár - píšte svoje skúsenosti, objednávky cez e-mail alebo chat!

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Možno potrebujete

fb RENOJAVA

Instagram

YouTube

Anketa

Aké nátery na drevo z našej ponuky by ste odporučili svojim známym? Dobrým známym. :D

Overenie captcha nebolo úspešné!

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie