Panel používateľa

RAPTOR antikorózny epoxidový základ v spreji 400 ml

RAPTOR antikorózny epoxidový základ v spreji 400 ml

RAPTOR Antikorózny epoxidový základ je 2K vysokoúčinný základ v spreji špeciálne navrhnutý pre používanie pod RAPTOR ochranný náter, ktorý rozširuje ochranné a antikorózne vlastnosti RAPTOR-u.

31,94 € s DPH

Skladové číslo: 5010796111496

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: U-POL (Raptor)

Mám otázku

Pokročilá technológia živice v antikoróznom epoxidovom základnom nátere RAPTOR zlepšuje priľnavosť na holé kovy a väčšinu ostatných upravovaných povrchov.* Obsahuje zmes antikoróznych látok, prísady na potlačenie hrdzavenia a vzniku korózie.

 • vynikajúca priľnavosť na holý kov, galvanizovanú oceľ a hliník,
 • zamedzuje korózii,
 • jednoduchá aktivácia, bez nutnosti odmeriavania tužidla a čistenia pištole,
 • kompatibilný so všetkými štandardnými nátermi na báze vody a rozpúšťadla,
 • pretierateľný už po 30 min.

Aktivácia spreja

Aktivácia 2K spreja

 1. Intenzívne pretrepte plechovku po dobu 2 min. pred aplikáciou.
 2. Vyberte aktivačné tlačidlo z vrchnáka podľa inštrukcií v príbalovom letáku. Otočte plechovku hore dnom a nasaďte tlačidlo na kolík (tŕň) v spodnej časti plechovky.
 3. S uzáverom stále nasadenom na spreji, položte plechovku na pevný povrch. Dlaňou ruky zatlačte tlačidlo úplne dolu, aby sa aktivátor uvoľnil do aerosólu.
 4. Pretrepte plechovku 2 minúty pred použitím.

Nastavenie trysky

Nastavenie trysky spreja

 1. Podľa veľkosti opravy možete nastaviť vyhovujúcu horizontálnu alebo vertikálnu pozíciu trysky na rozprašovanie materiálu.
 2. Otočte trysku doprava pre veľké opravy a doľava pre menšie, presnejšie miesta.
 3. Veľkosť rozp

 

* Povrch musí byť pripravený v súlade s technickým listom

TECHNICKÝ LIST Technický list produktu

Výstražné slovo: Nebezpečenstvo!
Výstražný piktogram: Dráždivé, Horľavé
H vety: H222 Mimoriadne horľavý aerosól., H315 Dráždi kožu., H317 Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu., H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí., H412 Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami., H229 Nádoba je pod tlakom. Po zahriatí sa môže roztrhnúť.
Obsahuje: bisfenol-A- (epichlórhydrín), epoxidová živica
P vety: P210 Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa, horúcich povrchov. Nefajčite., P211 Nestriekajte na otvorený oheň ani iný zdroj vznietenia., P251 Nádoba je pod tlakom: neprepichujte alebo nespaľujte ju, a to ani po spotrebovaní obsahu., P273 Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia., P280 Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre., P333+P313 Ak sa prejaví podráždenie pokožky alebo vyrážky: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť., P337+P313 Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť., P410+P412 Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C/122 °F.

Nový komentár - píšte svoje skúsenosti, objednávky cez e-mail alebo chat!

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Možno potrebujete

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie