Panel používateľa

CARLOFON - Akrylový lak čierny, pololesklý, sprej 400 ml

CARLOFON - Akrylový lak čierny, pololesklý, sprej 400 ml

CARLOFON Rýchloschnúci akrylový lak pre úpravu plastových dielcov, sprej 400 ml

5,81 € s DPH

Skladové číslo: 40620

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: CARLOFON

Mám otázku

Charakteristika produktu

CARLOFON Akrylový lak je rýchloschnúci lak primárne určený pre úpravu plastových dielov používaných v automobilovom priemysle. Vytvára hodvábne lesklý film, ktorý veľmi dobre odoláva posypovej soli a umývaniu. Je však vhodný aj pri úpravách iných plastových povrchov používaných na športových zariadeniach a spotrebičoch v domácnosti atď.

Aplikácia

Plastové diely musia byť pred striekaním čisté, odmastené a suché. Separačný prostriedok, ako sú vosky, silikónové oleje je potrebné odstrániť. Pred striekaním ochráňte časti, ktoré nemajú byť lakované. Lak striekajte rovnomerne zo vzdialenosti 20-30 cm. Po 10 minútach je možné prestriekať.

Popis

  • rýchloschnúci
  • úprava plastových dielov
  • odolný

 

 

carfit

Firma Carlofon sa špecializuje na výrobu produktov pre údržbu, tesnenie a ochranu karosérií automobilov, nákladných automobilov a autobusov.

Výstražné slovo: Nebezpečenstvo!
Výstražný piktogram: Dráždivé, Horľavé
H vety: H222 Mimoriadne horľavý aerosól., H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí., H336 Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty., H229 Nádoba je pod tlakom. Po zahriatí sa môže roztrhnúť.
Obsahuje: Etylacetát n-butylacetát Acetón; 2-propanón; Propanón Bután-1-ol; n-butanol. Obsahuje n-butylakrylát. Môže spôsobiť alergické reakcie.
P vety: P102 Uchovávajte mimo dosahu detí., P251 Nádoba je pod tlakom: neprepichujte alebo nespaľujte ju, a to ani po spotrebovaní obsahu., P410+P412 Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C/122 °F.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info