Panel používateľa

CARLOFON Rallye - Rýchloschnúci sprej, čierny, matný 400 ml

CARLOFON Rallye - Rýchloschnúci sprej, čierny, matný 400 ml

MÁJOVÁ AKCIA

CARLOFON Rallye je rýchloschnúca, vysokokrycia, hodvábne matná akrylová 1K farba, čierna, sprej 400 ml

5,92 € s DPH

6,80 € s DPH Zľava 0,88 €

Skladové číslo: 40707

Dostupnosť: Dočasne vypredané

Výrobca: CARLOFON

Mám otázku

Charakteristika produktu

CARLOFON Rallye je rýchloschnúca, akrylová 1K farba s vynikajúcou krycou schopnosťou určená pre profesionálne aj domáce použitie. Vynikajúca na kovové povrchy, ako je železo a neželezné kovy, disky voziel, plasty, keramiku, drevo atď.

Aplikácia

Striekané povrchy musia byť pred aplikáciou čisté, odmastené  a neskorodovaný. Pred striekaním ochráňte časti, ktoré nemajú byť lakované. U poréznych podkladov, ako napr. drevo by mal byť povrch nastriekaný základným náterom alebo plničom. Aplikujte krížovým nástrekom pri teplote od 16 °C do 20 °C. Pred použitím dobre potraste po dobu 2 minút. Striekajte zo vzdialenosti 25 - 30 cm.

Popis

  • rýchloschnúci
  • vysokokrycí
  • odolný

Povrchy

kovy, plasty, keramika, drevo...

 

carfit

Firma Carlofon sa špecializuje na výrobu produktov pre údržbu, tesnenie a ochranu karosérií automobilov, nákladných automobilov a autobusov.

Výstražné slovo: Nebezpečenstvo!
Výstražný piktogram: Dráždivé, Horľavé
H vety: H222 Mimoriadne horľavý aerosól., H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí., H336 Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty., EUH 066 Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie kože., H229 Nádoba je pod tlakom. Po zahriatí sa môže roztrhnúť.
Obsahuje: acetón, 2-propanón, propanón, n-butyl-acetát, bután-1-ol-butanol, 2-propanol, izopropylalkohol, izopropanol.
P vety: P210 Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa, horúcich povrchov. Nefajčite., P211 Nestriekajte na otvorený oheň ani iný zdroj vznietenia., P251 Nádoba je pod tlakom: neprepichujte alebo nespaľujte ju, a to ani po spotrebovaní obsahu., P280 Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre., P305+P351+P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Opatrne niekoľko minút oplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. , P337+P313 Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť., P410+P412 Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C/122 °F.

Nový komentár - píšte svoje skúsenosti, objednávky cez e-mail alebo chat!

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie