Panel používateľa

CHIMIVER Ecostar - 1K Lak na drevené podlahy, bezfarebný, 5 L

CHIMIVER Ecostar - 1K Lak na drevené podlahy, bezfarebný, 5 L

CHIMIVER Ecostar - Jednozložkový, polyuretánový lak na vodnej báze určený na povrchovú úpravu drevených podláh. bezfarebný, 5 L

63,37 € s DPH

Skladové číslo: 193310

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: CHIMIVER

Mám otázku

Charakteristika produktu

CHIMIVER Ecostar je jednozložkový, polyuretánový lak na vodnej báze určený na povrchovú úpravu drevených podláh. Vyznačuje vysokým podielom sušiny, čo zaručuje jeho excelentnú kryciu schopnosť, vysokou odolnosťou proti opotrebeniu a príjemným konečným vzhľadom. Dáva drevu teplý a mierne zoxidovaný vzhľad.

Aplikácia

Ecostar je lak pripravený priamo na použitie. Aplikuje sa na vybrúsenú a povysávanú podlahu. Druhú vrstvu nanášajte po 2 - 4 hodinách (bez brúsenia) alebo po 12 - 24 hodinách (v tomto prípade je potrebné prebrúsiť hrúbkou 220). Rovnako postupujte aj pri nanášaní tretej vrstvy. Na dosiahnutie najlepších výsledkov a jemnosti na dotyk je ideálne prebrúsiť po každom nátere. Pri aplikácií Ecostar priamo na drevo s obsahom trieslovín urobte najprv test. Pred použitím dobre potraste. Aplikujte valčekom alebo štetcom.

Variant: lesklý (LD) / matný (OP) / super matný (SUPER OP)

Farebný odtieň: bezfarebný

Riedenie (ak je potrebné): Diluente DR H2O

Výdatnosť: cca 55 - 68 m²

Popis

  • jednoduchá aplikácia
  • ideálny základ pre vaše podlahy
  • veľmi ľahko brúsiteľný

 

 

Chimiver

Bolo to v roku 1965, keď pán Giovanni Panseri založil malé laboratórium vyrábajúce nátery na drevené a parketové podlahy Chimiver. Dnes sa Chimiver stal nepopierateľným lídrom na trhu v Taliansku v oblasti výrobkov na lepenie, ošetrovanie a údržbu drevených podláh. Je odporúčaným a certifikovaným partnerom Medzinárodnej basketbalovej federácie (FIBA).

Výstražné slovo: Pozor!
Výstražný piktogram: Dráždivé
H vety: H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí.
P vety: P280 Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre., P337+P313 Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.

Ecostar LD

Vercimakova Maria, 14.10.2020 20:36:45

Dobrý vecer,mozem horeuvedeny vyrobok pouzit na prelakovanie korku,ktory je natretý epoxidovvym dvojlôžkovym lakom? Ďakujem Vercimakova

Re: Ecostar LD

Peter Dura, 15.10.2020 13:20:41

Dobrý deň, tento lak môžete aplikovať na epoxidový lak. Pred aplikáciou povrch zmatujte, jemne obrúste papierom zrnitosti P320 pre lepšiu priľnavosť.

Nový komentár - píšte svoje skúsenosti, objednávky cez e-mail alebo chat!

* (Povinné)

Možno potrebujete

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info