Panel používateľa

CHIMIVER WPC SPRAY CLEAN - Čistič na WPC, sprej, 200 ml

CHIMIVER WPC SPRAY CLEAN - Čistič na WPC, sprej, 200 ml

CHIMIVER WPC SPRAY CLEAN - Vynikajúci čistiaci prostriedok na odstránenie všetkých druhov hĺbkových škvŕn na ošetrených aj neošetrených drevo-plastových materiáloch (WPC). sprej 200 ml

15,68 € s DPH

Skladové číslo: 193520

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: CHIMIVER

Mám otázku

Charakteristika produktu

CHIMIVER WPC SPRAY CLEAN - Vynikajúci čistiaci prostriedok na odstránenie všetkých druhov hĺbkových škvŕn na ošetrených aj neošetrených drevo-plastových materiáloch (WPC). Čistí s vysokou účinnosťou, rozpúšťa aj silné nečistoty, tam kde bežné čistiace prostriedky nezaberajú. Nezanecháva šmuhy a neodfarbuje materiál.

Aplikácia

Pred použitím dobre pretrepať. Sprej aplikujte zo vzdialenosti 25 cm priamo na miesta, ktoré je potrebné vyčistiť. Nechajte pôsobiť najmenej 2 - 3 minúty, potom vyčistite kefou a opláchnite vodou. V prípade silných nečistôt aplikáciu zopakujte rovnakým spôsobom.

Poznámka: Niektoré WPC produkty pri silnom slnečnom žiarení dosahujú vysoké teploty, najmä v letných mesiacoch. Z tohto dôvodu je vhodné použiť čistič WPC počas skorých ranných hodín.

Popis

  • čistí WPC
  • bez šmúh a odfarbenia

 

TECHNICKÝ LIST technický list

 

 

Chimiver

Bolo to v roku 1965, keď pán Giovanni Panseri založil malé laboratórium vyrábajúce nátery na drevené a parketové podlahy Chimiver. Dnes sa Chimiver stal nepopierateľným lídrom na trhu v Taliansku v oblasti výrobkov na lepenie, ošetrovanie a údržbu drevených podláh. Je odporúčaným a certifikovaným partnerom Medzinárodnej basketbalovej federácie (FIBA).

Nový komentár

* (Povinné)

Možno potrebujete

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info