Panel používateľa

CHIMIVER Clean BABY PARK - Čistič detských ihrísk, 1 L

CHIMIVER Clean BABY PARK - Čistič detských ihrísk, 1 L

CHIMIVER Clean BABY PARK - ANTIBAKTERIÁLNY čistiaci prostriedok pre pravidelné čistenie detských ihrísk a detských kútikov. koncentrát 1 L

11,93 € s DPH

Skladové číslo: 193511

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: CHIMIVER

Mám otázku

Charakteristika produktu

CHIMIVER Clean BABY PARK je špeciálny antibakteriálny čistiaci prostriedok pre pravidelné čistenie detských ihrísk a detských kútikov. Obsahuje strieborné nanočastice, ktoré zaisťujú jeho antibakteriálny účinok. Hygienicky čistí a zanechává príjemnú vôňu. Clean Baby Park zodpovedá norme UNI EN 1276:2009 Chemické dezinfekčné prostriedky a antiseptiká. Prípravok je z 90% biologicky odbúrateľný.

Aplikácia

Pred použitím dobre pretrepte. 1 L koncentrátu rozrieďte v 4 L vody. Aplikujte rovnomerne na celý povrch a nechajte pôsobiť niekoľko minút, potom ho vyčistite pomocou kefy. Odporúča sa opláchnuť vodou. 90% biologicky odbúrateľný.

Výdatnosť: 1 L / 70 m² (po zriedení)

Popis

  • pre interiér aj exteriér
  • antibakteriálny účinok
  • koncentrát

 

Technický list Technicky list

 

 

Chimiver

Bolo to v roku 1965, keď pán Giovanni Panseri založil malé laboratórium vyrábajúce nátery na drevené a parketové podlahy Chimiver. Dnes sa Chimiver stal nepopierateľným lídrom na trhu v Taliansku v oblasti výrobkov na lepenie, ošetrovanie a údržbu drevených podláh. Je odporúčaným a certifikovaným partnerom Medzinárodnej basketbalovej federácie (FIBA).

H vety: EUH 210 Na požiadanie možno poskytnúť kartu bezpečnostných údajov.
Obsahuje: 3-jód-2-propinyl-butylkarbamát. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info