Panel používateľa

CHIMIVER Ecostar LINE COLOURS - Farba na značenie športových podláh, 5 kg

CHIMIVER Ecostar LINE COLOURS - Farba na značenie športových podláh, 5 kg

CHIMIVER Ecostar LINE COLOURS - 1K pigmentovaný polyuretánový náter na vodnej báze na značenie športových drevených podláh. 5 kg

140,42 € s DPH

Skladové číslo: 193390

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: CHIMIVER

Mám otázku

Charakteristika produktu

CHIMIVER CHIMIVER Ecostar LINE COLOURS - 1K pigmentovaný polyuretánový náter na vodnej báze na značenie športových drevených podláh. Farba je vysokokrycia, veľmi dobre priľne k povrchu a vytvorí jednoliatu vrstvu, ktorú nie je potrebné pred lakovaním brúsiť. Ecostar Line Colours sú k dispozícii v niekoľkých RAL farebných odtieňoch, ktoré je možné navzájom miešať, aby sa dosiahla škála požadovaných farieb. Produkt špičkovej kvality, ktorý je odporúčaný a certifikovaný Medzinárodnou basketbalovou federáciou (FIBA).

Aplikácia

Farby ECOSTAR LINE COLORS odporúčame nanášať na drevené podlahy ošetrené radou výrobkov SPORT LINE (podľa informácií uvedených pri produkte ECOSTAR 2K SPORT). Používaje maskovaciu pásku a osobitnú pozornosť venujte pritlačeniu pásky pevne k podlahe, aby ste zabránili zatekaniu farby pod pásku. Pre lepšiu a jednotnejšiu aplikáciu odporúčame valček s krátkymi vláknami z teflónu.

Farebný odtieň: rôzne odtiene (na objednávku)

 

 

 

Chimiver

Bolo to v roku 1965, keď pán Giovanni Panseri založil malé laboratórium vyrábajúce nátery na drevené a parketové podlahy Chimiver. Dnes sa Chimiver stal nepopierateľným lídrom na trhu v Taliansku v oblasti výrobkov na lepenie, ošetrovanie a údržbu drevených podláh. Je odporúčaným a certifikovaným partnerom Medzinárodnej basketbalovej federácie (FIBA).

Nový komentár

* (Povinné)

Možno potrebujete

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info