Panel používateľa

ADLER Pullex RENOVIER-GRUND - Ochranná impregnácia na drevo

ADLER Pullex RENOVIER-GRUND - Ochranná impregnácia na drevo

ADLER Pullex RENOVIER-GRUND - Ochranná impregnácia na drevo na báze rozpúšťadiel, egalizujúca, pre domácich majstrov a remeselníkov.

17,88 € s DPH

Skladové číslo: 5023607

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: ADLER

Mám otázku

Charakteristika produktu

ADLER Pullex RENOVIER-GRUND je krycia pigmentovaná ochranná impregnácia na drevo určená pre sanáciu silno zvetraných povrchových úprav v exteriéri. Okrem impregnovania aj egalizuje a zosvetľuje drevený povrch. Ideálna pre domácich majstrov a remeselníkov. Je určená na sanáciu lazúrovacích a krycích povrchových úprav v exteriéri ako napr. drevené domčeky, striešky, drevené obklady, balkóny, okná, vchodové dvere, okenice a brány.

Aplikácia

Pred použitím premiešajte. Produkt je pripravený na použitie. Podklad musí byť suchý, čistý, nosný, bez mastnôt, vosku a drevného prachu. Nenanášajte príliš hrubú vrstvu (lakový film), aby nedošlo k zhoršenému schnutiu, inak je potrebné prebrúsenie zrnitosťou 220 alebo vhodným brúsnym rúnom. Produkt nie je bez vrchného náteru odolný voči poveternostným vplyvom! Pri sanovaní krycími náterovými systémami na báze vody je bezpodmienečne nutné dodržať dobu schnutia 48 hod! Následne Pullex Renovier-Grund prebrúsiť.

Spôsob nanášania: štetec

Výdatnosť: 8 – 12 m2/l

Balenie: 0,75 a 2,5 l

Podklad

Ihličnaté a listnaté dreviny ako aj drevené elementy vhodné pre extriérové použitie, ako napr. masívne vrstvené lamelované drevo, konštrukčné masivne drevo atď.

 

 Technický listTechnický list

 Video: Renovácia okien

 

Video: Renovácia balkóna

 

 

ADLER

Spoločnosť vyrábajúca náterové hmoty, laky a výrobky na ochranu dreva pre stolárov, drevospracujúce firmy a výrobcov nábytku, okien, dverí a parketových podláh. Kvalita od roku 1934.

 

Výstražné slovo: Pozor!
Výstražný piktogram: Horľavé
H vety: H226 Horľavá kvapalina a pary., H412 Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami., EUH 066 Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie kože.
Obsahuje: mastnékyseliny,talový olej, estery s polyetylénglykolmono (hydrogenmaleát), zložené z amidov z dietyléntriamínu a mystných kyselín talového oleja, 3-jód-2-propinylbu-tylkarbamát, terpentínový olej. Môže vyvolať alergickú reakciu. Uhľovodíky, C10-C13, n-alkány, izoalkány, cyk-lické zlúčeniny, <2% aromáty3
P vety: P102 Uchovávajte mimo dosahu detí., P210 Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa, horúcich povrchov. Nefajčite., P233 Nádobu uchovávajte tesne uzavretú., P240 Uzemnite/upevnite nádobu a plniace zariadenie., P241 Používajte elektrické/ventilačné/osvetľovacie zariadenie do výbušného prostredia. , P242 Používajte iba neiskriace prístroje., P243 Urobte preventívne opatrenia proti výbojom statickej elektriny., P273 Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia., P280 Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre., P303+P361+P353 PRI KONTAKTE S POKOŽKOU (alebo vlasmi): Odstráňte/vyzlečte všetky kontaminované časti odevu. Pokožku ihneď opláchnite vodou/sprchou. , P403+P235 Uchovávajte na dobre vetranom mieste. Uchovávajte v chlade., P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnou/regionálnou/národnou legislatívou.

Nový komentár - píšte svoje skúsenosti, objednávky cez e-mail alebo chat!

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Možno potrebujete

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie