Panel používateľa

ADLER Pullex SILVERWOOD - Ochranná lazúra s kovovým efektom, 0,75 L

ADLER Pullex SILVERWOOD - Ochranná lazúra s kovovým efektom, 0,75 L

ADLER Pullex SILVERWOOD - Ochranná impregnačná lazúra s kovovým efektom na báze rozpúšťadiel pre domácich majstrov a remeselné použitie. 0,75 L

15,34 € s DPH

Skladové číslo: 9004267045690

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: ADLER

Mám otázku

Charakteristika produktu

ADLER Pullex SILVERWOOD je ochranná impregnačná lazúra bez zápachu na vytvorenie kovového efektu (prirodzený efekt s otvorenými pórmi) na báze rozpúšťadiel pre domácich majstrov a remeselné použitie. Obsahuje biocídne látky, ktoré chránia drevo v exteriéri. Špeciálne pigmentovanie vedie pri pôsobení poveternosti k striebornému patinovému efektu starého dreva.

Aplikácia

Pred použitím premiešajte. Produkt je pripravený na použitie. Podklad musí byť suchý, čistý, nosný, bez deliacich substancií ako tuk, vosk, silikón, živica, bez drevného prachu. Neaplikujte pri teplotách nižších ako 5 °C. Najlepšie podmienky spracovania dosiahnete pri teplote 15 - 25 °C a relatívnej vlhkosti vzduchu od 40 - 80 %. Nové diely odporúčame základovať zo všetkých strán. Náter je prelakovateľný po cca 12 hodinách.

Spôsob nanášania: štetec

Výdatnosť: 8 – 12 m2/l (hobľované / brúsené drevo)

Podklad

Obzvlášť vhodný na pílené, kartáčované a tesané ihličnaté drevo ako aj pre drevené materiály vhodné do exteriéru, ako napr. masívne dosky, vrstvené drevo(BSH), konštrukčné drevo(KVH), atď.

 

Pre ďalšie informácie si pozorne prečítajte Technický listtechnický list

 

 

ADLER

Spoločnosť vyrábajúca náterové hmoty, laky a výrobky na ochranu dreva pre stolárov, drevospracujúce firmy a výrobcov nábytku, okien, dverí a parketových podláh. Kvalita od roku 1934.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Možno potrebujete

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info