Panel používateľa

ADLER Pullex PLUS-LASUR - Tenkovrstvá lazúra na drevo, 0,75 L

ADLER Pullex PLUS-LASUR - Tenkovrstvá lazúra na drevo, 0,75 L

ADLER Pullex PLUS-LASUR - Univerzálna, nearomatická, tenkovrstvá lazúra na drevo v exteriéri. 0,75 L

20,18 € s DPH

Skladové číslo: 5031807

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: ADLER

Mám otázku

Charakteristika produktu

ADLER Pullex PLUS-LASUR je univerzálna, nearomatická, tenkovrstvá lazúra na drevo v exteriéri (okná, okenice, dvere...) určená pre domácich majstrov a remeselné použitie. Nový druh spojív v kombinácii s vysokým obsahom sušiny a aktívnym UV filtrom garantuje dlhotrvajúcu ochranu voči poveternostným vplyvom. Dlhý čas spracovania umožňuje bezproblémové natieranie. Vďaka vysokému obsahu sušiny a bezaromatických benzínov ako rozpúšťadiel je šetrný k životnému prostrediu. Drevo vynikajúco ochráni vďaka účinným biocídnym látkam pred zamodraním a napadnutím plesňami.

Aplikácia

Pred použitím premiešajte. Produkt je pripravený na použitie. Podklad musí byť suchý, čistý, nosný, bez deliacich substancií ako tuk, vosk, silikón, živica, bez drevného prachu, ako aj odskúšaný na vhodnosť povrchovej úpravy. Neaplikujte pri teplotách nižších ako 5 °C a vyšších ako 30 °C a/alebo relatívnej vzdušnej vlhkosti >80 %. Nové diely odporúčame základovať zo všetkých strán.

Spôsob nanášania: štetec

Výdatnosť: 8 – 12 m2/l (1 náter)

Podklad

Ihličnaté a listnaté dreviny ako aj pre exteriér vhodné drevené výrobky, ako napr. masívne drevené dosky, vrstvené lamelované drevo (BSH), konštrukčné masívne drevo (KVH) atď.

Pre podrobnejšie informácie si pozorne prečítajte technický listtechnický list

 

 

 

ADLER

Spoločnosť vyrábajúca náterové hmoty, laky a výrobky na ochranu dreva pre stolárov, drevospracujúce firmy a výrobcov nábytku, okien, dverí a parketových podláh. Kvalita od roku 1934.

 

H vety: H412 Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami., EUH 066 Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie kože.
Obsahuje: mastnékyselinyC18 nenasýtené,reakčnéproduktys tetraetylénpentamínom, 3-jód-2- propinylbutylkarbamát. Môže vyvolať alergickú reakciu. terpentínový olej, ťažký benzín (ropný), ťažkáfrakcia, hydrogenačne odsírený, ťažký benzín(ropný), ťažká frakcia, hydrogenovaný, destilá-ty (ropné), hydrogenované, ľahká frakcia
P vety: P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku., P102 Uchovávajte mimo dosahu detí., P103 Pred použitím si prečítajte etiketu., P273 Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia., P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnou/regionálnou/národnou legislatívou.

Nový komentár - píšte svoje skúsenosti, objednávky cez e-mail alebo chat!

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Možno potrebujete

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie