Panel používateľa

ADLER Pullex PLUS-LASUR - Tenkovrstvá lazúra na drevo, 0,75 L

ADLER Pullex PLUS-LASUR - Tenkovrstvá lazúra na drevo, 0,75 L

ADLER Pullex PLUS-LASUR - Univerzálna, nearomatická, tenkovrstvá lazúra na drevo v exteriéri. 0,75 L

14,71 € s DPH

Skladové číslo: 9004267005403

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: ADLER

Mám otázku

Charakteristika produktu

ADLER Pullex PLUS-LASUR je univerzálna, nearomatická, tenkovrstvá lazúra na drevo v exteriéri (okná, okenice, dvere...) určená pre domácich majstrov a remeselné použitie. Nový druh spojív v kombinácii s vysokým obsahom sušiny a aktívnym UV filtrom garantuje dlhotrvajúcu ochranu voči poveternostným vplyvom. Dlhý čas spracovania umožňuje bezproblémové natieranie. Vďaka vysokému obsahu sušiny a bezaromatických benzínov ako rozpúšťadiel je šetrný k životnému prostrediu. Drevo vynikajúco ochráni vďaka účinným biocídnym látkam pred zamodraním a napadnutím plesňami.

Aplikácia

Pred použitím premiešajte. Produkt je pripravený na použitie. Podklad musí byť suchý, čistý, nosný, bez deliacich substancií ako tuk, vosk, silikón, živica, bez drevného prachu, ako aj odskúšaný na vhodnosť povrchovej úpravy. Neaplikujte pri teplotách nižších ako 5 °C a vyšších ako 30 °C a/alebo relatívnej vzdušnej vlhkosti >80 %. Nové diely odporúčame základovať zo všetkých strán.

Spôsob nanášania: štetec

Výdatnosť: 8 – 12 m2/l (1 náter)

Podklad

Ihličnaté a listnaté dreviny ako aj pre exteriér vhodné drevené výrobky, ako napr. masívne drevené dosky, vrstvené lamelované drevo (BSH), konštrukčné masívne drevo (KVH) atď.

Pre podrobnejšie informácie si pozorne prečítajte technický listtechnický list

 

 

 

ADLER

Spoločnosť vyrábajúca náterové hmoty, laky a výrobky na ochranu dreva pre stolárov, drevospracujúce firmy a výrobcov nábytku, okien, dverí a parketových podláh. Kvalita od roku 1934.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Možno potrebujete

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info