Panel používateľa

OSMO - OLEJ NA KAMEŇ A TERAKOTU

OSMO - OLEJ NA KAMEŇ A TERAKOTU

NOVINKA

OSMO - OLEJ NA KAMEŇ A TERAKOTU je ideálny na ochranu kamenných a terakotových plôch pred znečistením. Bezfarebná polomatná prírodne olejová impregnácia na porézne materiály, ktorá nezanecháva povrchový film. Ošetrené plochy sú vodoodpudivé a menej náchylné na znečistenie a tvorbu škvŕn. Na takto ošetrených poteroch a betóne sa významne znižuje tvorba prachu.

30,14 € s DPH

Skladové číslo: 415 00 112

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: OSMO

Mám otázku

Charakteristika produktu

OSMO - OLEJ NA KAMEŇ A TERAKOTU je vhodný na bezfarebnú impregnáciu všetkých druhov porézneho prírodného kameňa s lešteným, brúseným alebo štiepaným povrchom a na ošetrenie betónových prvkov v exteriéri. Výrobok je zvlášť vhodný pre ošetrenie pochôdzneho kameňa a parapetových dosiek zo žuly, vápenca alebo bridlice.

Technické informácie

  • výdatnosť: 1 l - 1x náter - cca 32 m2
  • povrch bez predošlej povrchovej úpravy 2 nátery
  • renovácia 1 náter
  • schnutie cca 8 – 10 hodín
  • pozorne si prečítajte technický list produktu

 

TECHNICKÝ LIST  Technický list

  

Výrobca - Osmo Holz und Color GmbH & Co. KG

Firma vznikla v roku 1878 ako predajca dreva a stavebných materiálov. Zásadný bol rok 1964 - založenie divízie pre nátery na drevo. Filozofiu firmy nachádzame v motte - slovo "form" nesie význam vysokého technického štandardu produktov, zatiaľčo "farbe" znamená bezpečnosť a ekologickú nezávadnosť náterov na drevo.

OSMO kladie veľký dôraz na výskum a vývoj. Podstatná časť sortimentu je vyrábaná technologickým spracovaním prírodných surovín. Firma získala uznanie v podobe vysoko relevantných certifikátov - napr. EN 71.3 (vhodné pre detské hračky), DIN 53160 (odolné voči potu a slinám), DIN EN ISO 9001:2000 (kvalitný manažment riadenia výroby) a 14001 (ekologické manažérske systémy).

V Nemecku má firma viac ako 2 500 distribútorov - svedčí to o dopyte po kvalitných produktoch OSMO.

OSMO 

 

H vety: EUH 210 Na požiadanie možno poskytnúť kartu bezpečnostných údajov.
P vety: P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku., P102 Uchovávajte mimo dosahu detí., P262 Zabráňte kontaktu s očami, pokožkou alebo odevom., P271 Používajte iba na voľnom priestranstve alebo v dobre vetranom priestore.

Natieral som týmto olejom betónový up...

Peter, 8.8.2021 10:37:49

Natieral som týmto olejom betónový upravovaný sokeľ /šedej farby/ a po natretí celý sokeľ chytil žltkastý nádych.Ako sa hovorí - celé zle - pretože som rátal,že sokeľ iba stmavne a chytí mokrý efekt.

Re: Natieral som týmto olejom betónový up...

RENOJAVA s.r.o., 9.8.2021 08:40:46

Dobrý deň, nevieme, čo myslíte vyjadrením upravovaný sokel - výrobok sa používa na predtým ničím nenatretý podklad. Ohľadom vizuálneho výsledku, ktorý popisujete je všetko popísané v technickom liste výrobku, ktorý je pri ňom k dispozícii na stiahnutie, a v texte k produktu aj upozorňujeme na jeho pozorné prečítanie. Citujeme z Technického listu časť UPOZORNENIE: „Olej na kameň a terakotu zosilňuje prírodný odtieň podkladu (trvalo mokrý efekt). Odporúčame vykonať skúšobný náter. Impregnácia môže ovplyvniť klzkosť ošetreného povrchu. Biele alebo svetlé povrchy môžu po ošetrení olejov získať žltkastý nádych.“ Veríme, že nami distribuované kvalitné výrobky Vám aj napriek tejto nepríjemnosti budú slúžiť k plnej spokojnosti. Administrátor RENOJAVA s.r.o.

Nový komentár - píšte svoje skúsenosti, objednávky cez e-mail alebo chat!

* (Povinné)

Možno potrebujete

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info