Panel používateľa

OSMO - REAKTÍVNE MORIDLO

OSMO - REAKTÍVNE MORIDLO

OSMO - REAKTÍVNE MORIDLO na dosiahnutie sivého odtieňa dubového dreva v troch intenzitách. Produkt pracuje na princípe reakcie zložiek moridla s tanínom, ktorý je obsiahnutý v dubovom dreve.

59,03 € s DPH

Skladové číslo: 126 00 021

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: OSMO

Mám otázku

Charakteristika produktu

OSMO - OLEJOVÉ MORIDLO na dosiahnutie sivého odtieňa dubového dreva v troch intenzitách. Produkt pracuje na princípe reakcie zložiek moridla s tanínom, ktorý je obsiahnutý v dubovom dreve. Dosiahnutý sivý odtieň závisí od množstva naneseného moridla a na prirodzenom obsahu tanínu v dreve. Zaschnutú morenú plochu odporúčame ošetriť bezfarebným alebo transparentným Osmo náterom pre interiér.

Technické informácie

Výdatnosť: 1 l - 1x náter - cca 10 až 15 m2

Spôsoby aplikácie

Na malé plochy (nábytok, schodisko) nanášajte moridlo v tenkej vrstve valčekom z mikrovlákna, rovnomerne v smere vlákien dreva a následne dôkladne rozotrite štetcom.

Na veľké plochy odporúčame aplikovať moridlo rozstrekovačom a ihneď rozotrieť bavlnenou handričkou. Inak by hrozilo nebezpečenstvo nerovnomerného reagovania zložiek moridla s tanínom obsiahnutým v dreve.

Nechajte schnúť v dobre vetranom priestore približne 3 – 5 hod. Ak je to potrebné, preleštite bielym leštiacim kotúčom tak, aby nedošlo ku poškodeniu moreného povrchu. Po uschnutí odporúčame aplikovať Osmo bezfarebný alebo transparentný náter pre interiér.

  • pre dokonalejšiu ochranu a trvácnosť, pretrite poslednú vrstvu niektorým z transparentných tvrdých voskových olejov OSMO
  • pozorne si prečítajte technický list produktu


 

TECHNICKÝ LIST  Technický list

 

Odtiene

OSMO Reaktívne moridlo 6656 OSMO Reaktívne moridlo 6657

OSMO Reaktívne moridlo 6658

 6656 sivý svetlý  6657 sivý stredný 6658 sivý intenzívny

 

Výrobca - Osmo Holz und Color GmbH & Co. KG

Firma vznikla v roku 1878 ako predajca dreva a stavebných materiálov. Zásadný bol rok 1964 - založenie divízie pre nátery na drevo. Filozofiu firmy nachádzame v motte - slovo "form" nesie význam vysokého technického štandardu produktov, zatiaľčo "farbe" znamená bezpečnosť a ekologickú nezávadnosť náterov na drevo.

OSMO kladie veľký dôraz na výskum a vývoj. Podstatná časť sortimentu je vyrábaná technologickým spracovaním prírodných surovín. Firma získala uznanie v podobe vysoko relevantných certifikátov - napr. EN 71.3 (vhodné pre detské hračky), DIN 53160 (odolné voči potu a slinám), DIN EN ISO 9001:2000 (kvalitný manažment riadenia výroby) a 14001 (ekologické manažérske systémy).

V Nemecku má firma viac ako 2 500 distribútorov - svedčí to o dopyte po kvalitných produktoch OSMO.

OSMO 

 

H vety: EUH 210 Na požiadanie možno poskytnúť kartu bezpečnostných údajov.
P vety: P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku., P102 Uchovávajte mimo dosahu detí., P262 Zabráňte kontaktu s očami, pokožkou alebo odevom.

Nový komentár - píšte svoje skúsenosti, objednávky cez e-mail alebo chat!

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Možno potrebujete

fb RENOJAVA

Instagram

YouTube

Anketa

Aké nátery na drevo z našej ponuky by ste odporučili svojim známym? Dobrým známym. :D

Overenie captcha nebolo úspešné!

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie