Panel používateľa

ADLER Acryl-Spritzfüller - Izolačný striekací plnič, biely, 6 kg

ADLER Acryl-Spritzfüller - Izolačný striekací plnič, biely, 6 kg

ADLER Acryl-Spritzfüller - Izolačný striekací plnič na vodnej báze pre priemyselné a remeselné využitie. biely 6 kg

65,88 € s DPH

Skladové číslo: 9004267020154

Dostupnosť: Na objednávku - cca 1 týždeň

Výrobca: ADLER

Mám otázku

Charakteristika produktu

ADLER Acryl-Spritzfüller je rýchloschnúci izolačný plnič na vodnej báze, bez biocídov, s veľmi dobrou trvalou elasticitou, dobrou plnivosťou a izoláciou extraktívnych látok dreva. Obzvlášť šetrný k prostrediu vďaka nízkemu obsahu organických rozpúšťadiel. Je odolný voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom.

Aplikácia

Produkt pred použitím premiešajte. Teplota produktu, objektu a miestnosti musí byť minimálne 15 °C. Optimálna teplota pri spracovaní je v 15 - 25°C pri relatívnej vzdušnej vlhkosti 40 – 80%. Pre použitie v exteriéry.

Spôsob nanášania: striekanie

Podklad

Obzvlášť vhodný pre mäkké dreviny.

Pre podrobnejšie informácie si pozorne prečítajte technický listtechnicky list

 

 

 

ADLER

Spoločnosť vyrábajúca náterové hmoty, laky a výrobky na ochranu dreva pre stolárov, drevospracujúce firmy a výrobcov nábytku, okien, dverí a parketových podláh. Kvalita od roku 1934.

 

H vety: H412 Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Obsahuje: 1,2-benzoizothiazol-3(2H)-on, zmes týchto látok 5-chlór-2-metyl-2H-izotiazol-3-ón a 2-metyl-2H-izotiazol-3- ón (3:1). Môže vyvolať alergickú reakciu.
P vety: P273 Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia., P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnou/regionálnou/národnou legislatívou.

Nový komentár - píšte svoje skúsenosti, objednávky cez e-mail alebo chat!

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie