Panel používateľa

ADLER Aquawood Intermedio - Medzivrstva na okná a dvere (namáčanie)

ADLER Aquawood Intermedio - Medzivrstva na okná a dvere (namáčanie)

ADLER Aquawood Intermedio - Medzivrstva na vodnej báze pre 3-krokový systém povrchovej úpravy drevených okien a vchodových dverí.

85,65 € s DPH

Skladové číslo: 9004267106230

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: ADLER

Mám otázku

Charakteristika produktu

ADLER Aquawood Intermedio je vodouriediteľná bezfarebná medzivrstva. Vyniká vysokou transparentnosťou a odolnosťou voči poveternostným podmienkam. Zabraňuje zbrúseniu farebných impregnačných základov. Neobsahuje biocídne látky, ktoré sa podieľajú na ochrane dreva voči zamodraniu a drevokazným hubám.

Aplikácia

Produkt pred použitím premiešajte. Teplota laku, objektu a miestnosti musí byť minimálne 15°C. Optimálna teplota pri máčaní alebo polievaní je v rozmedzí 15 - 25°C pri relatívnej vzdušnej vlhkosti 40 – 80%. Produkt nie je bez vrchného náteru odolný voči poveternostným podmienkam.

Spôsob nanášania: máčanie / polievanie

Oblasť použitia:

  • ihličnaté dreviny s nízkym obsahom živice
  • pre vlhké miestnosti (napr. plavárne) v špeciálnom systéme povrchovej úpravy
  • interiér / exteriér

Pre podrobnejšie informácie si pozorne prečítajte technický list.

 

TECHNICKÝ LISTtechnicky list

 

  ADLER

Spoločnosť vyrábajúca náterové hmoty, laky a výrobky na ochranu dreva pre stolárov, drevospracujúce firmy a výrobcov nábytku, okien, dverí a parketových podláh. Kvalita od roku 1934.

 

Výstražné slovo: Pozor!
Výstražný piktogram: Dráždivé
H vety: H317 Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu.
Obsahuje: Reakčná zmes bis (1,2,2,6,6-pentametyl-4-piperidyl) sebakátu a metyl-1,2,2,6,6-penta-metyl-4-piperidylsebakátu, 1,2-benzoizotia- zol-3 (2H) -on, 2,4,7,9-tetrametyldec-5-ín-4,7-diol, deriváty benzotriazolu (zmesi), zmes týchto látok 5-chlór-2-metyl-2H-izotiazol- 3-ón a 2-metyl-2H-izotiazol-3-ón (3: 1)
P vety: P261 Zabráňte vdychovaniu prachu/dymu/plynu/hmly/pár/aerosólov., P280 Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre., P321 Odborné ošetrenie konzultujte s lekárom., P362 Kontaminovaný odev vyzlečte a pred ďalším použitím vyperte., P333+P313 Ak sa prejaví podráždenie pokožky alebo vyrážky: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť., P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnou/regionálnou/národnou legislatívou.

Nový komentár - píšte svoje skúsenosti, objednávky cez e-mail alebo chat!

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Možno potrebujete

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie