Panel používateľa

CHAMÄLEON FEIN Spachtel - Jemný dokončovací tmel, 250 g

CHAMÄLEON FEIN Spachtel - Jemný dokončovací tmel, 250 g

CHAMÄLEON FEIN Spachtel - Jemný dokončovací 2K tmel ideálny na vyplnenie malých nerovností kovových, drevených a betónových povrchov. 250 g

4,30 € s DPH

Skladové číslo: 15022

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: CHAMÄLEON

Mám otázku

Charakteristika produktu

CHAMÄLEON 502 FEIN Spachtel je dokončovací 2K tmel (plnič) jemnej zrnitosti na báze nenasýtenej polyesterovej živice a minerálov, šetrný k životnému prostrediu. Používa sa na vyplnenie malých nerovností, na „jemné vyplnenie" - dokončenie úpravy povrchov, na škrabance po brúsení...atď. Mikrojemné plniace komponenty zaručujú veľmi hladký výsledný povrch. Veľmi dobre sa nanáša, rýchlo schne a je ľahko brúsiteľný.

Aplikácia

Podklad zbavte prachu, obrúste a odmastite. Naberte potrebné množstvo tmelu z plechovky a dobre premiešajte s príslušným množstvom tvrdidla. Naneste v požadovanej hrúbke a ak je potrebné prebrúste "za mokra" (P400). Náradie ihneď po použití očistite, v prípade potreby nitroriedidlom. Do nádoby nevracajte zmiešaný materiál. Po cca 20 - 30 minútach možno bez akýchkoľvek problémov prebrúsiť.

Popis

  • zvlášť dobré plniace vlastnosti
  • rýhloschnúci
  • jemné dokončovanie
  • na pozinkované plechy, hliník a jeho zliatiny, železo, oceľové plechy, drevo, betón
  • ľahko brúsiteľný
  • bez zmien vlastností aj pri dlhšom skladovaní
  • farba: biela

Pre podrobnejšie informácie si prečítajte technický list.

 

TECHNICKÝ LIST technický list

 

Chamaeleon

Značka Chamäleon bola prvýkrát predstavená v roku 1965 v Schwerte. Vyrába profesionálne produkty Made in Germany pre opravy a ochranu karosérií.

Výstražné slovo: Nebezpečenstvo!
Výstražný piktogram: Dráždivé, Horľavé, Nebezpečnosť pre zdravie
H vety: H226 Horľavá kvapalina a pary., H315 Dráždi kožu., H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí., H372 Spôsobuje poškodenie orgánov pri dlhšej alebo opakovanej expozícii., H361d Podozrenie z poškodenia nenarodeného dieťaťa.
Obsahuje: styrén.
P vety: P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku., P102 Uchovávajte mimo dosahu detí., P210 Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa, horúcich povrchov. Nefajčite., P260 Nevdychujte prach/dym/plyn/hmlu/pary/aerosóly., P280 Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre., P314 Pri zdravotných problémoch vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť., P405 Uchovávajte uzamknuté., P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnou/regionálnou/národnou legislatívou. , P281 Používajte predpísané osobné ochranné prostriedky.

Nový komentár - píšte svoje skúsenosti, objednávky cez e-mail alebo chat!

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Možno potrebujete

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie