Panel používateľa

CHAMÄLEON Bezfarebný akrylový lak, sprej 500 ml

CHAMÄLEON Bezfarebný akrylový lak, sprej 500 ml

CHAMÄLEON Veľmi kvalitný bezfarebný akrylový lak - na povrchovú úpravu karosérií. sprej 500 ml

7,12 € s DPH

Skladové číslo: 26406

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: CHAMÄLEON

Mám otázku

Charakteristika produktu

CHAMÄLEON Rýchloschnúci, akrylový lak ideálny na povrchovú úpravu automobilov - na čiastkové alebo úplné prelakovanie karosérií. Široké spektrum využitia. ošetrených a nespracovaných, z dreva, kovu, hliníka, skla, kameňa a rôznych druhov plastov.

Aplikácia

Podklad zbavte prachu a hrdze, obrúste a odmastite. Aerosol má mať izbovú teplotu. Pred použitím dobre pretrepte (2 minúty). Aplikujte pri teplote  15 - 25 °C zo vzdialenosti 25 - 30 cm. Po použití otočte plechovku dnom hore a vyprázdnite ventil.

Popis

  • rýchloschnúci
  • chráni pred koróziou
  • dobré krytie a vynikajúca priľnavosť
  • nevybledne, odoláva UV žiareniu
  • dlhotrvajúci lesk
  • vynikajúco odoláva poveternostným vplyvom, opotrebeniu a poškriabaniu

Stupeň lesku: lesklý / matný

Podklad

kov, drevo, hliník, sklo, kameň a rôzne druhy plastov.

 

Chamaeleon

Značka Chamäleon bola prvýkrát predstavená v roku 1965 v Schwerte. Vyrába profesionálne produkty Made in Germany pre opravy a ochranu karosérií.

Výstražné slovo: Nebezpečenstvo!
Výstražný piktogram: Dráždivé, Horľavé, Korozívne a žieravé
H vety: H222 Mimoriadne horľavý aerosól., H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí., H336 Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty., EUH 066 Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie kože., H229 Nádoba je pod tlakom. Po zahriatí sa môže roztrhnúť.
Obsahuje: Bután-1-ol, Acetón, Butyl-acetát, Propán-2-ol.
P vety: P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku., P210 Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa, horúcich povrchov. Nefajčite., P211 Nestriekajte na otvorený oheň ani iný zdroj vznietenia., P251 Nádoba je pod tlakom: neprepichujte alebo nespaľujte ju, a to ani po spotrebovaní obsahu., P260 Nevdychujte prach/dym/plyn/hmlu/pary/aerosóly., P410+P412 Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C/122 °F., P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnou/regionálnou/národnou legislatívou.

Nový komentár - píšte svoje skúsenosti, objednávky cez e-mail alebo chat!

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie