Panel používateľa

CHAMÄLEON HEAT Resistant - Žiaruvzdorná farba, sprej 400 ml

CHAMÄLEON HEAT Resistant - Žiaruvzdorná farba, sprej 400 ml

CHAMÄLEON HEAT Resistant - Vysokokvalitná žiaruvzdorná farba na povrchy vystavované vysokým teplotám do 650 °C, sprej 400 ml

7,18 € s DPH

Skladové číslo: 4264099822660

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: CHAMÄLEON

Mám otázku

Charakteristika produktu

CHAMÄLEON HEAT Resistant je vysokokvalitná žiaruvzdorná farba na upravené i neupravené povrchy vystavované vysokým teplotám do 650 °C. Je ideálna pre použitie na výfukovom potrubí, peciach, kotloch, sporákoch či ďalších tepelne zaťažených zariadeniach.

Aplikácia

Povrch by mal byť čistý, suchý a zbavený mastnoty. Aerosol má mať izbovú teplotu. Pred použitím dobre pretrepte (2 minúty) a nastriekajte vzorku. Aplikujte v niekolkých tenkých vrstvách pri teplote  15 - 25 °C zo vzdialenosti 25 - 30 cm. Nechajte vyschnúť pri izbovej teplote jednu hodinu. Potom zahrievajte 30 až 60 minút (160 °C), aby sa vrstva farby vytvrdila. Tvorba dymu počas procesu vytvrdzovania laku je prirodzeným javom. Po použití otočte plechovku dnom hore a vyprázdnite ventil.

Popis

  • veľmi dobrá priľnavosť a vysoká krycia schopnosť
  • odolná voči benzínu, chemikáliám a poveternostným vplyvom,
  • rýchloschnúca
  • rezistentná voči teplotám do 650 °C
  • farba: čierna / strieborná

 

 

Chamaeleon

Značka Chamäleon bola prvýkrát predstavená v roku 1965 v Schwerte. Vyrába profesionálne produkty Made in Germany pre opravy a ochranu karosérií.

Nový komentár

* (Povinné)

Možno potrebujete

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info