Panel používateľa

CHAMÄLEON 1K WASH Primer - Základná antikorózna farba, sprej 400 ml

CHAMÄLEON 1K WASH Primer - Základná antikorózna farba, sprej 400 ml

CHAMÄLEON 1K WASH Primer - Základná farba s aktívnymi pigmentami, ktoré poskytujú vynikajúcu antikoróznu ochranu, farba červenohnedá, sprej 400 ml

8,34 € s DPH

Skladové číslo: 26022

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: CHAMÄLEON

Mám otázku

Charakteristika produktu

CHAMÄLEON 1K WASH Primer je jednozložková rýchloschnúca základná farba, na profesionálne použitie, s aktívnymi pigmentami, ktoré poskytujú povrchom vynikajúcu antikoróznu ochranu. Má veľmi dobré adhezívne vlastnosti, najmä na leštený kov.

Aplikácia

Povrch musí byť čistý, suchý a odmastený. Pre najlepšiu možnú prípravu kovových podkladov používajte na dôkladné predčistenie silikónový odstraňovač. Odstráňte uvoľnený starý lak a hrdzu a povrch obrúste. Pred použitím dobre potraste (2 min.). Striekajte v niekoľkých vrstvách (podľa potreby). Po použití pretočte a stlačením vyprázdnite ventil.

Popis

  • rychlá a jednoduchá manipulácia
  • krátka doba schnutia
  • vynikajúca priľnavosť na ľahké a farebné kovy
  • vysoká elasticita
  • aktivní pigmenty = vynikajúca ochranu proti korózii
  • vysoká vydatnosť
  • vhodný na izoláciu starých lakov (aj vodou riediteľných) a problématických povrchov
  • farba: červenohnedá

 

wash primer

 

 

 

Chamaeleon

Značka Chamäleon bola prvýkrát predstavená v roku 1965 v Schwerte. Vyrába profesionálne produkty pre opravy a ochranu karosérií.

Výstražné slovo: Nebezpečenstvo!
Výstražný piktogram: Dráždivé, Horľavé
H vety: H222 Mimoriadne horľavý aerosól., H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí., H336 Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty., H412 Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami., EUH 066 Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie kože., H229 Nádoba je pod tlakom. Po zahriatí sa môže roztrhnúť.
Obsahuje: Acetón. Butyl-acetát.
P vety: P102 Uchovávajte mimo dosahu detí., P210 Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa, horúcich povrchov. Nefajčite., P211 Nestriekajte na otvorený oheň ani iný zdroj vznietenia., P251 Nádoba je pod tlakom: neprepichujte alebo nespaľujte ju, a to ani po spotrebovaní obsahu., P260 Nevdychujte prach/dym/plyn/hmlu/pary/aerosóly., P410+P412 Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C/122 °F., P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnou/regionálnou/národnou legislatívou.

Nový komentár - píšte svoje skúsenosti, objednávky cez e-mail alebo chat!

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie