Panel používateľa

Koopmans YAGOLIE PARKET - Tvrdý podlahový olej, bezfarebný

Koopmans YAGOLIE PARKET - Tvrdý podlahový olej, bezfarebný

Koopmans YAGOLIE PARKET - Prírodný tvrdý olej na drevené podlahy v interiéri na báze ľanového a tungového oleja, bezfarebný

144,40 € s DPH

Skladové číslo: 84300005

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: KOOPMANS

Mám otázku

Charakteristika

KOOPMANS Yagolie Parket je prírodný tvrdý olej na drevené podlahy v interiéri na báze ľanového a tungového oleja, s vysokým obsahom pevných látok. Produkt dokonale impregnuje drevo, chráni ho pred prenikaním škvŕn a špiny, zabraňuje vysušeniu a zdôrazňuje prirodzenú krásu dreva. Parkety a vnútorné drevené podlahy povrchovo upravené olejom, nevyžadujú náročnú starostlivosť, jednoducho sa udržiavajú, dokonca aj pri intenzívnom používaní. Produkt je tiež vhodný na drevený interiérový nábytok. Prirodzené zloženie ľanového a tungového oleja zaručuje odolnosť voči oderu a vytvára antistatický povrch, úplne nahradzuje laky. Povrch je na dotyk teplý, zamatový a zvýrazňuje prirodzenú krásu dreva.

Oblasť použitia

  • drevené interiérové podlahy
  • drevený interiérový nábytok

Výhody

  • drevo oživuje a trvalo chráni
  • jednoduchá aplikácia
  • pohodlná starostlivosť o povrchy
  • zamatový povrch s hydrofóbnymi vlastnosťami
  • šetrný k životnému prostrediu
  • zvýrazňuje prirodzenú krásu dreva

Výdatnosť: 20 - 25 m2 / l  (závisí od nasiakavosti povrchu, druhu dreva a spôsobu aplikácie)

Stupeň lesku: polomatný

Balenie: 5 l

Aplikácia

Povrch by mal byť pevný, suchý, čistý bez nečistôt, mastnoty. Nanášajte v tenkej vrstve, rovnomerne. Optimálne podmienky pre nanášanie sú 15 – 25 °C a relatívna vlhkosť vzduchu 40 – 60 %. 15 min. po ukončení aplikácie olej bavlnenou handričkou vmasírujte do povrchu dreva krúživými pohybmi. Náter je suchý po 24 hod. Ak je povrch po prvom nátere drsný na dotyk, prebrúste ho brúsnym papierom P180 – P220 a zbavte prachu. Na takto pripravený povrch naneste druhú vrstvu. Takto ošetrenú podlahu môžete používať po 24 hod. Celkové vytvrdenie povrchu sa dosiahne po 7 – 14 dňoch (závisí od druhu dreva). 

Aplikujte stierkou, štetcom, valčekom, bavlnenou handričkou.

 

TECHNICKÝ LIST pdf

 

 

 

logo

Koopmans je známy a rešpektovaný holandský výrobca farieb. Predstavuje viac ako 135 rokov, počas ktorých malá remeselná výroba vyrástla do popredného výrobcu farieb s jedným z najmodernejších závodov v Európe.

Výstražné slovo: Varovanie!
Výstražný piktogram: Horľavé
H vety: H226 Horľavá kvapalina a pary.
P vety: P102 Uchovávajte mimo dosahu detí., P210 Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa, horúcich povrchov. Nefajčite., P233 Nádobu uchovávajte tesne uzavretú., P280 Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre., P403+P235 Uchovávajte na dobre vetranom mieste. Uchovávajte v chlade., P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnou/regionálnou/národnou legislatívou. , P370+P378 V prípade požiaru: Použite suchý hasiaci prášok a hasiacu penu.

Nový komentár - píšte svoje skúsenosti, objednávky cez e-mail alebo chat!

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Možno potrebujete

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie