Panel používateľa

Koopmans YAGOLIE PARKET - Tvrdý podlahový olej, bezfarebný

Koopmans YAGOLIE PARKET - Tvrdý podlahový olej, bezfarebný

Koopmans YAGOLIE PARKET - Prírodný tvrdý olej na drevené podlahy v interiéri na báze ľanového a tungového oleja, bezfarebný

26,70 € s DPH

Skladové číslo: 843081

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: KOOPMANS

Mám otázku

Charakteristika

KOOPMANS Yagolie Parket je prírodný tvrdý olej na drevené podlahy v interiéri na báze ľanového a tungového oleja, s vysokým obsahom pevných látok. Produkt dokonale impregnuje drevo, chráni ho pred prenikaním škvŕn a špiny, zabraňuje vysušeniu a zdôrazňuje prirodzenú krásu dreva. Parkety a vnútorné drevené podlahy povrchovo upravené olejom, nevyžadujú náročnú starostlivosť, jednoducho sa udržiavajú, dokonca aj pri intenzívnom používaní. Produkt je tiež vhodný na drevený interiérový nábytok. Prirodzené zloženie ľanového a tungového oleja zaručuje odolnosť voči oderu a vytvára antistatický povrch, úplne nahradzuje laky. Povrch je na dotyk teplý, zamatový a zvýrazňuje prirodzenú krásu dreva. Je možné pretierať vodnými, ako aj alkydovými lakmi.

Oblasť použitia

  • drevené interiérové podlahy
  • drevený interiérový nábytok

Výhody

  • drevo oživuje a trvalo chráni
  • jednoduchá aplikácia
  • pohodlná starostlivosť o povrchy
  • zamatový povrch s hydrofóbnymi vlastnosťami
  • šetrný k životnému prostrediu
  • zvýrazňuje prirodzenú krásu dreva

Výdatnosť: 20 - 25 m2 / l  (závisí od nasiakavosti povrchu, druhu dreva a spôsobu aplikácie)

Lesk: polomatný

Balenie: 1 l / 5 l

Aplikácia

Povrch by mal byť pevný, suchý, čistý bez nečistôt, mastnoty. Nanášajte v tenkej vrstve, rovnomerne. Optimálne podmienky pre nanášanie sú 15 – 25 °C a relatívna vlhkosť vzduchu 40 – 60 %. 15 min. po ukončení aplikácie olej bavlnenou handričkou vmasírujte do povrchu dreva krúživými pohybmi. Náter je suchý po 24 hod. Ak je povrch po prvom nátere drsný na dotyk, prebrúste ho brúsnym papierom P180 – P220 a zbavte prachu. Na takto pripravený povrch naneste druhú vrstvu. Takto ošetrenú podlahu môžete používať po 24 hod. Celkové vytvrdenie povrchu sa dosiahne po 7 – 14 dňoch (závisí od druhu dreva). 

Aplikujte stierkou, štetcom, valčekom, bavlnenou handričkou.

Pred použitím si prečítajte technický list.

 

Technický list pdf

 

 

 

 

 

logo

 Koopmans je známy a rešpektovaný holandský výrobca farieb. Predstavuje viac ako 135 rokov, počas ktorých malá remeselná výroba vyrástla do popredného výrobcu farieb s jedným z najmodernejších závodov v Európe.

Výstražné slovo: Varovanie!
Výstražný piktogram: Horľavé
H vety: H226 Horľavá kvapalina a pary.
P vety: P102 Uchovávajte mimo dosahu detí., P210 Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa, horúcich povrchov. Nefajčite., P233 Nádobu uchovávajte tesne uzavretú., P280 Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre., P403+P235 Uchovávajte na dobre vetranom mieste. Uchovávajte v chlade., P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnou/regionálnou/národnou legislatívou. , P370+P378 V prípade požiaru: Použite suchý hasiaci prášok a hasiacu penu.

Nový komentár

* (Povinné)

Možno potrebujete

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info