Panel používateľa

Koopmans COVER LINE XT sivá - Farebná lazúra na drevo v exteriéri TOTAL VÝPREDAJ

Koopmans COVER LINE XT sivá - Farebná lazúra na drevo v exteriéri TOTAL VÝPREDAJ

TOTÁLNY Výpredaj

Koopmans COVER LINE XT - Odolná, impregnujúca lazúra určená ako ochranný náter na drevo v exteriéroch. 1l TOTAL Výpredaj

11,90 € s DPH

28,42 € s DPH Zľava 16,52 €

Skladové číslo: 842001

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: KOOPMANS

Mám otázku

Dôvod výpredaja: Končiaca spotreba
Počet kusov vo výpredaji: 2

Produkty v TOTÁLNOM Výpredaji síce možno nevyzerajú lákavo - pokrivené, odlepené, pošpinené... - alebo sú u nás ubytované už nejaký ten čas - končiaca spotreba -, ale kvalita samotného produktu sa nijako nezmenšila.
Každý produkt bol skontrolovaný naším špecialistom a teší sa už na cestu k vám. Produkty sa predávajú v obmedzenom množstve (väčšinou 1 ks), ktorý bude vždy uvedený pri produkte.

Tak neváhajte a nekupujte podľa obalu, ale dajte na vnútornú krásu! :D

Charakteristika

KOOPMANS Cover Line XT je impregnujúca laková lazúra je určená ako ochranný náter na drevo v exteriéroch. Vytvára trvalý film, ktorý je výrazne odolný voči akýmkoľvek poveternostným vplyvom. Kombinácia modifikovaných alkyduretánových živíc hĺbkovo konzervuje drevo. Ideálna ako ochranný náter záhradnej architektúry, záhradného nábytku, drevených fasádových prvkov ako aj drevených okien a dverí.

Oblasť použitia

 • záhradná architektúra (záhradné domčeky, ploty, pergoly, altánky, mostíky atď.)
 • záhradný nábytok
 • drevené fasádne prvky
 • okná, dvere
 • exteriér

Výhody

 • ochrana dreva až 6 rokov
 • neolupuje sa
 • ľahká aplikácia
 • vysoká priľnavosť k drevu
 • reguluje vlhkosť dreva
 • veľmi dobre odoláva poveternostným vplyvom
 • zvýrazňuje prirodzenú štruktúru dreva
 • poskytuje vysokú ochranu proti biodegradácii

Výdatnosť: 10 - 15 m2 / l (závisí to výrazne od druhu a typu dreva a spôsobu aplikácie)

Stupeň lesku: matný

Aplikácia

Povrch musí byť čistý, odmastený a suchý. Pred použitím výrobok poriadne premiešajte a skontrolujte jeho farbu. Na drevo, ktoré bolo ošetrené základným technickým impregnačným prípravkom, naneste dve vrstvy výrobku. Pred nanesením ďalších vrstiev výrobku odporúčame prebrúsiť povrch kvôli jeho lepšej priľnavosti. Medzi jednotlivými nátermi ponechajte impregnované prvky schnúť 12 až 24 hodín.

Aplikujte štetcom, valčekom, striekaním.

Pred použitím si prečítajte technický list.

 Technický list pdf

 

Odtiene:

sivy grafit

sivý grafit

 

 

 

 

 

 

logo

 Koopmans je známy a rešpektovaný holandský výrobca farieb. Predstavuje viac ako 135 rokov, počas ktorých malá remeselná výroba vyrástla do popredného výrobcu farieb s jedným z najmodernejších závodov v Európe.

Výstražné slovo: Varovanie!
Výstražný piktogram: Dráždivé, Horľavé
H vety: H226 Horľavá kvapalina a pary., H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí., EUH 066 Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie kože., EUH 211 Pozor! Pri rozprašovaní sa môžu vytvárať nebezpečné respirabilné kvapôčky. Nevdychujte aerosóly ani hmlu.
P vety: P102 Uchovávajte mimo dosahu detí., P210 Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa, horúcich povrchov. Nefajčite., P280 Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre., P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnou/regionálnou/národnou legislatívou. , P264 Po manipulácii starostlivo umyte ruky.

Nový komentár - píšte svoje skúsenosti, objednávky cez e-mail alebo chat!

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Možno potrebujete

fb RENOJAVA

Instagram

YouTube

Anketa

Aké nátery na drevo z našej ponuky by ste odporučili svojim známym? Dobrým známym. :D

Overenie captcha nebolo úspešné!

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie