Panel používateľa

Dulux - Rapidry Aqua

Dulux - Rapidry Aqua

Dulux Rapidry Aqua je kvalitný, univerzálny, rýchloschnúci, vodou riediteľný akrylátový email. Má jemnú vôňu a jeho receptúra počas krátkej doby vytvára trvanlivé, nežltnúce povlaky odolné proti mechanickému namáhaniu a teplote.

8,34 € s DPH

Skladové číslo: 8590627985641

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Dulux

Mám otázku

Charakteristika produktu

Dulux Rapidry Aqua je kvalitný, univerzálny, rýchloschnúci, vodou riediteľný akrylátový email. Má jemnú vôňu a jeho receptúra počas krátkej doby vytvára trvanlivé, nežltnúce povlaky odolné proti mechanickému namáhaniu a teplote. Je určený natieranie riadne pripraveného dreva a kovových povrchov (napr. nábytku, dverí, okien, líšt a dokončovacích detailov) v exteriéri, ako aj riadne pripravených vnútorných povrchov z PVC, hliníka, medi, sadrokartónových dosiek, betónu (nevhodný betónové podlahy), skôr natieraných povrchov a radiátorov. Dlhodobo odoláva teplotám do 80°C, je teda možné použitie na náter vykurovacích telies. Dodá natieraným povrchom saténový alebo lesklý vzhľad.

Vlastnosti:

  • vodouriediteľná univerzálna farba na kov, drevo, plast a betón
  • vysoká krycia schopnosť
  • ochrana povrchu
  • využitie v interiéri aj exteriéri
  • minimálny zápach
  • rýchloschnúci
  • dlhodobo odoláva teplotám do 80 °C
  • nanášanie valčekom, štetcom alebo striekaním
  • náter suchý na dotyk po 30 minútach
  • výdatnosť max. 14 m2/l

Úprava povrchu:

Natieraný povrch musí byť obrúsený, pevný, čistý, suchý, odmastený, zbrúsený a zbavený prachu či ďalších nečistôt. Vyrovnajte nerovné povrchy vhodným tmelom. Pri zmiešaných či holých, skôr nenatretých povrchoch použite vhodnú základovú farbu - Dulux WB Trim Primer - potom dosiahnete adekvátnu ochranu proti korózii. Pre drevené povrchy vystavené vonkajším klimatickým podmienkam, použite vhodnú impregnáciu.

Aplikácia:

Pred použitím obsah dôkladne premiešajte, nerieďte. Nanášajte štetcom, valčekom alebo striekaním. Nanášajte 2-3 vrstvy s odstupom 4-6tich hodín medzi jednotlivými nátermi. Náter je suchý na doty po 30-tich minútach. Ideálne použitie je pri teplote vyššej ako +10°C a relatívnej vlhkosti nižšej ako 80%. Po skončení práce umyte použité nástroje vodou. Pred čistením odstráňte zo štetca a valčeka čo najviac farby.

 

TECHNICKÝ LIST  Technický list

 

logo Dulux 

Obsahuje: 1,2-benzizotiazol-3(2H)-ón, reakčná zmes zložená z týchto látok: 5-chlór-2-metyl-4-izotiazolín-3-ón [ES č. 247-500-7] a 2-metyl-2H-izotiazol-3-ón [ES č. 220-239-6] (3:1). Môže vyvolať alergickú reakciu.
P vety: P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku., P102 Uchovávajte mimo dosahu detí., P262 Zabráňte kontaktu s očami, pokožkou alebo odevom., P312 Pri zdravotných problémoch volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM alebo lekára., P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnou/regionálnou/národnou legislatívou.

Nový komentár

* (Povinné)

Možno potrebujete

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info