Panel používateľa

CARLOFON Megafill - 1K základ v spreji, sivý 400 ml

CARLOFON Megafill - 1K základ v spreji, sivý 400 ml

MÁJOVÁ AKCIA

CARLOFON Megafill je 1K striekací základ pre ľahkú opravu škrabancov a iných drobných poškodení. sprej 400 ml, sivá farba

9,60 € s DPH

11,04 € s DPH Zľava 1,44 €

Skladové číslo: 4073088

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: CARLOFON

Mám otázku

Charakteristika produktu

CARLOFON Megafill je multifunkčný 1K striekací základný náter na akrylovej báze v spreji pre opravu škrabancov a iných drobných poškodení karosérií. Má vynikajúce plniace vlastnosti, krátky čas schnutia a je veľmi dobre brúsiteľný na mokro i sucho. Kompatibilný s väščinou lakov.

Aplikácia

Povrch musí byť čistý, odmastený, bez hrdze. Pred striekaním ochráňte časti, ktoré nemajú byť lakované. Pred použitím dobre potraste (2 min.). Aplikujte krížovým nástrekom. Po vysušení je možné brúsiť a natierať. Aplikačná teplota je 16 až 20 °C zo vzdialenosti 25 - 30 cm. Po použití pretočte a stlačením vyprázdnite ventil.

Popis

  • jednoduchá aplikácia
  • vynikajúce plniace vlastnosti
  • oprava ľahkých škrabancov a drobných poškodení
  • rýchloschnúci

Podklad: hliník, pozinkovaný a oceľový plech. Možno použiť aj na plasty (skúška nevyhnutná).

 

 

Carlofon

Firma Carlofon sa špecializuje na výrobu produktov pre údržbu, tesnenie a ochranu karosérií automobilov, nákladných automobilov a autobusov.

Výstražné slovo: Nebezpečenstvo!
Výstražný piktogram: Dráždivé, Horľavé
H vety: H222 Mimoriadne horľavý aerosól., H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí., H336 Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty., EUH 066 Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie kože., H229 Nádoba je pod tlakom. Po zahriatí sa môže roztrhnúť.
Obsahuje: bisphenol-A-(epichlorhydrin), epoxidové živice(číselný priemer molekulovej hmotnosti ≤ 700). Môže vyvolať alergickú reakciu. Obsahuje Acetón, n-butyl acetát.
P vety: P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku., P102 Uchovávajte mimo dosahu detí., P210 Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa, horúcich povrchov. Nefajčite., P211 Nestriekajte na otvorený oheň ani iný zdroj vznietenia., P251 Nádoba je pod tlakom: neprepichujte alebo nespaľujte ju, a to ani po spotrebovaní obsahu., P261 Zabráňte vdychovaniu prachu/dymu/plynu/hmly/pár/aerosólov., P271 Používajte iba na voľnom priestranstve alebo v dobre vetranom priestore., P280 Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre., P312 Pri zdravotných problémoch volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM alebo lekára., P305+P351+P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Opatrne niekoľko minút oplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. , P410+P412 Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C/122 °F., P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnou/regionálnou/národnou legislatívou.

Nový komentár - píšte svoje skúsenosti, objednávky cez e-mail alebo chat!

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie