Panel používateľa

CHIMIVER POLIFILM TP 10 Legastucco - Tmel na praskliny a škáry, 5 L

CHIMIVER POLIFILM TP 10 Legastucco - Tmel na praskliny a škáry, 5 L

NOVINKA

CHIMIVER POLIFILM TP 10 Legastucco - Jednozložkový tmel na drevené podlahy na báze rozpúšťadla. 5 L

44,16 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: CHIMIVER

Mám otázku

Charakteristika produktu

CHIMIVER Polifilm TP 10 LEGASTUCCO - Jednozložkový tmel na drevené podlahy, na báze rozpúšťadla, pripravený na zmiešanie s brúsnym prachom. Vyplnenie prasklín a škár a následné vybrúsenie zaručí hladký povrch podlahy.

Aplikácia

  1. Pred použitím dobre pretrepte.
  2. Podlahu prebrúste brúsnym papierom s hrúbkou zrna 30 alebo 60.
  3. Tmel zmiešajte s brúsnym prachom z predošlého brúsenia zrnitosťou 100. Do tmelu zamiešajte brúsny prach pokiaľ možno z rovnakého druhu dreva tak, aby vznikla ľahko roztierateľná hmota. Správna konzistencia tmelu je dôležitá pre následné spracovanie. Príliš hustý tmel v prasklinách zle priľne a pri následnom brúsení môže vypadávať. Ak je tmel príliš riedky, zanecháva nevyplnené praskliny. Ak je drevený prach vláknitý (zvlášť u exotických drevín), môže to spôsobiť problémy pri miešaní a zlé zapracovávanie tmelu do prasklín. V takom prípade znížte podiel pridaného prachu. Odporúčame tmel dôkladne premiešať v osobitnej nádobe.
  4. Následne naneste hladkou stierkou.
  5. Po cca 20 - 30 minútach môžete prebrúsiť brúsnym papierom 80 resp. 100.

 

VŽDY miešajte POLIFILM TP 10 s brúsnym prachom pochádzajúcim z predošlého brúsenia rovnakého druhu dreva zrnitosťou 100.

 

 

 

Chimiver

Bolo to v roku 1965, keď pán Giovanni Panseri založil malé laboratórium vyrábajúce nátery na drevené a parketové podlahy Chimiver. Dnes sa Chimiver stal nepopierateľným lídrom na trhu v Taliansku v oblasti výrobkov na lepenie, ošetrovanie a údržbu drevených podláh. Je odporúčaným a certifikovaným partnerom Medzinárodnej basketbalovej federácie (FIBA).

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info