Panel používateľa

ADLER Pullex 3in1 LASUR - Ochranná lazúra na drevo

ADLER Pullex 3in1 LASUR - Ochranná lazúra na drevo

ADLER Pullex 3in1 LASUR - Univerzálna, tenkovrstvá lazúra na báze rozpúšťadiel určená na drevo v exteriéri. Chráni proti zamodraniu, hubám a drevokaznému hmyzu.

15,63 € s DPH

Skladové číslo: 443505004507

Dostupnosť: Na objednávku - cca 1 týždeň

Výrobca: ADLER

Mám otázku

Charakteristika produktu

ADLER Pullex 3in1 LASUR je univerzálna, ochranná lazúrana drevo na báze rozpúšťadiel, bez obsahu aromátov a kobaltu s biocídnymi účinnými látkami na drevo v exteriéri. Impregnácia, základný náter a vrchný náter v jednom (3in1). Lazúrou môžete vytvoriť prirodzené, matné povrchy s rovnomerným zafarbením. Výrobok je vhodný aj na natieranie otvoreného póru a vyznačuje sa veľmi dobrou ochranou proti vode, dlhou životnosťou a rovnomerným zvetrávaním.

Aplikácia

Produkt pred použitím premiešajte. Produkt je pripravený na použitie. Ideálne pracovné podmienky sú pri teplotách 5 - 15 °C a pri relatívnej vlhkosti od 40 - 80 %. Pri nových drevených dieloch odporúčame povrchovú úpravu z každej strany. Náter nezabráni vytekaniu živice. Postupujte podľa pokynov v technickom liste.

Spôsob nanášania: štetec (NESTRIEKAŤ)

Výdatnosť: 8 – 12 m2/l (pílené - hobľované drevo) pri 1 vrstve

Stupeň lesku: matný

Balenie: 0,75 l / 2,5 l / 5 l

Farebné varianty: smrekovec / dub / borovica / orech / palisander

Podklad

Ihličnaté alistnaté dreviny ako aj pre exteriér vhodné vrstvenédrevené materiály, napr. doskyz masívneho dreva, vrstvené lepené drevo(BSH), konštrukčné masívne drevo (KVH)apod.

Pre podrobnejšie informácie si pozorne prečítajte technický list pdf

 

 

ADLER

Spoločnosť vyrábajúca náterové hmoty, laky a výrobky na ochranu dreva pre stolárov, drevospracujúce firmy a výrobcov nábytku, okien, dverí a parketových podláh. Kvalita od roku 1934.

 

Výstražné slovo: Nebezpečenstvo!
Výstražný piktogram: Nebezpečné pre životné prostredie, Nebezpečnosť pre zdravie
H vety: H304 Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest., H410 Veľmi toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami., EUH 066 Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie kože.
Obsahuje: 3-Iodo-2-propynylbutylkarbamát. Môže vyvolať alergickú reakciu.
P vety: P273 Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia., P331 Nevyvolávajte zvracanie., P391 Zozbierajte uniknutý produkt., P301+P310 PO POŽITÍ: Okamžite volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM alebo lekára., P405 Uchovávajte uzamknuté., P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnou/regionálnou/národnou legislatívou.

Nový komentár - píšte svoje skúsenosti, objednávky cez e-mail alebo chat!

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Možno potrebujete

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie