Panel používateľa

ADLER Pullex 3in1 LASUR - Ochranná lazúra na drevo

ADLER Pullex 3in1 LASUR - Ochranná lazúra na drevo

ADLER Pullex 3in1 LASUR - Univerzálna, tenkovrstvá lazúra na báze rozpúšťadiel určená na drevo v exteriéri. Chráni proti zamodraniu, hubám a drevokaznému hmyzu.

12,48 € s DPH

Skladové číslo: 443505004507

Dostupnosť: Na objednávku - do týždňa

Výrobca: ADLER

Mám otázku

Charakteristika produktu

ADLER Pullex 3in1 LASUR je univerzálna, ochranná lazúrana drevo na báze rozpúšťadiel, bez obsahu aromátov a kobaltu s biocídnymi účinnými látkami na drevo v exteriéri. Impregnácia, základný náter a vrchný náter v jednom (3in1). Lazúrou môžete vytvoriť prirodzené, matné povrchy s rovnomerným zafarbením. Výrobok je vhodný aj na natieranie otvoreného póru a vyznačuje sa veľmi dobrou ochranou proti vode, dlhou životnosťou a rovnomerným zvetrávaním.

Aplikácia

Produkt pred použitím premiešajte. Produkt je pripravený na použitie. Ideálne pracovné podmienky sú pri teplotách 5 - 15 °C a pri relatívnej vlhkosti od 40 - 80 %. Pri nových drevených dieloch odporúčame povrchovú úpravu z každej strany. Náter nezabráni vytekaniu živice. Postupujte podľa pokynov v technickom liste.

Spôsob nanášania: štetec (NESTRIEKAŤ)

Výdatnosť: 8 – 12 m2/l (pílené - hobľované drevo) pri 1 vrstve

Stupeň lesku: matný

Balenie: 0,75 l / 2,5 l / 5 l

Farebné varianty: smrekovec / dub / borovica / orech / palisander

Podklad

Ihličnaté alistnaté dreviny ako aj pre exteriér vhodné vrstvenédrevené materiály, napr. doskyz masívneho dreva, vrstvené lepené drevo(BSH), konštrukčné masívne drevo (KVH)apod.

Pre podrobnejšie informácie si pozorne prečítajte technický list pdf

 

 

ADLER

Spoločnosť vyrábajúca náterové hmoty, laky a výrobky na ochranu dreva pre stolárov, drevospracujúce firmy a výrobcov nábytku, okien, dverí a parketových podláh. Kvalita od roku 1934.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Možno potrebujete

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info