SATA Jednorázová RPS nádobka Standard 0,9 l / 200µm zasúvacie sitko

SATA - RPS jednorázová nádobka Standard 0,9 l / 200µm zasúvacie sitko
3.44 €
Viac ako 10 ks skladom
Máte otázku? Radi Vám poradíme.

Charakteristika produktu

SATA Jednorázová RPS nádobka Standard 0,9 l / 200µm zasúvacie sitko

Viacúčelový systém nádob SATA RPS (Rapid Preparation System - Rýchly systém prípravy).

Jedna nádobka = štyri funkcie

 • namiešanie
 • lakovanie - striekanie
 • dopĺňanie
 • skladovanie

Manipulácia so SATA RPS je veľmi jednoduchá, pretože pozostáva len z troch častí:

 • nádobka
 • vrchnák
 • sitko

SATA RPS sa hodí priamo na vašu SATA striekaciu pištoľ s konektorom QCC (Quick Cup Connector) bez akýchkoľvek rušivých adaptérov. Vďaka krátkemu farebnému kanálu a bez zbytočných rohov a hrán sa zabráni usadzovaniu materiálu. Nádobka je metrologicky overená (ciachovaná). Vhodná na pištole s vnútorným závitom, ale i rýchlozávitom. Súčasťou je ploché sitko 200 mikrónov.

Výhody produktu

 • Ohýbateľný – umožňuje maľovanie plôch prahov alebo podbehov (nad hlavou)
 • Stabilný – vďaka skrutkovému spojeniu medzi pohárom a vrchnákom zostáva pohár vždy na vrchnáku a pištoli, aj keď sa dotkne prekážok
 • Jednoduché odstránenie veka v prípade núdze – bez znečistenia pracovného priestoru
 • Čisté vybratie pohára – zatlačením pohára sa vytvorí podtlak, ktorý pri stlačení spúšte vyprázdni priechod materiálu
 • Konštantný tok materiálu – pomáha dosiahnuť dokonalé výsledky
 • Veľmi rýchla zmena farby – čistenie sa stáva nepodstatnou záležitosťou

Vaša pištoľ SATA si pri použití RPS zachová svoje nízke ťažisko, a tým i ergonomickú vyváženosť. K bezpečnej prácu bez únavy prispieva aj extrémne nízka hmotnosť: Nádobka RPS s vekom váži len 55 g pri verzii 0,6 l; resp. len 65 g pri verzii 0,9 l.

Perfektný výsledok lakovania
RPS je založený na osvedčenom princípe nádobky na kvapalinu. Nádobka sa pritom priebežne odvzdušňuje počas celého procesu lakovania prostredníctvom ventilu na dne nádobky. To zabezpečuje rovnomerný tok materiálu - hlavný predpoklad k docieleniu vysokej presnosti farebného odtieňa a perfektného lakovania.

Vrchnáky a sitká sú identické pre nádobky 0,3 l, 0,6 l a 0,9 l. Tým zostáva prehľadný celkový počet rôznych dielov. Dajú sa zakúpiť aj samostatne.

Hospodárnosť
Systém nádobky SATA RPS sa nemusia čistiť - to šetrí čas, čistiace prostriedky a rozpúšťadlá a z toho dôvodu i náklady. Vysoká presnosť farebného odtieňa a perfektné lakovanie znižujú dorábky, ktoré sú nielen časovo náročné, ale aj nákladné. Celý pracovný proces je navyše zjednodušený vďaka malému počtu dielov - jednoduchosť sa viackrát oplatí. Testovanie nič nestojí. Nechajte si od predajného poradcu SATA ukázať vo vašom podniku pracovný postup sa SATA RPS a presvedčte sa sami o výhodách - bezplatne a nezáväzne.

Adaptér
Nie je potrebný pre moderné lakovacie pištole SATA. Pre staršie lakovacej pištole SATA, ako aj pištole iných výrobcov možno dodať adaptéry pre pištole.

 

 

logo SATA 2021

Začiatky firmy nachádzame v roku 1863 kedy Friedrich Carl Bauer založil Gretsch & Cie. GmbH vo Feuerbachu. SATA vyrába striekaciu techniku najvyššej kvality, disponuje vlastným vývojovým a školiacim centrom. SATA dlhodobo patrí medzi najviac inovatívne firmy v Nemecku. 

Značka SATA
Balenie 0,9 l