Panel používateľa

Odbornosť, skúsenosti a profesionalita

RENOJAVA s.r.o. - Poradenstvo

 

Náterové hmoty dosiahli vysoký odborný stupeň nielen v oblasti kvality, ale aj počte rôznych produktov. Pri riešení problémov sa často stretávame s nerozhodnosťou - k dispozícii sú viaceré produkty, avšak vyznať sa v nich nie je jednoduché. Ako postupovať? 

Menšie problémy a otázky bežných spotrebiteľov riešime v predajni, kde odborne vyškolený personál dokáže výrazne pomôcť pri výbere náteru resp. použitia vhodného technologického postupu. 

Firemné riešenia - väčšie zakázky, projekty alebo navrhnutie vhodných aplikačných postupov - to všetko Vám ponúkame v rámci odborného poradenstva. Tím expertov pod vedením Ing. Františka Jaša, CSc. (súdny znalec povrchovej úpravy) pravidelne konzultuje rozsiahle technologické otázky v rôznych priemyselných odvetiach.

Veľkou výhodou je priame napojenie na zahraničných kolegov, ktorí sa zaoberajú odbornou problematikou náterových hmôt. Napr. riaditeľ spoločnosti Zingametall sa pri nedávnej návšteve firmy podelil so skúsenosťami pri natieraní elektrárne, počas ktorej bol najväčší problém správne premiešať náterovú hmotu Zinga. Na prvý pohľad maličkosť, avšak vo výslednej fáze môže výrazne znížiť účinnosť náteru = antikoróznu ochranu. 

Cena poradenstva je založená na bežnej praxi konzultačnej firmy, platia sa cestovné náklady a dohodnutá suma za konzultáciu. 

Ak máte čas a znalosti, všetky informácie dokážete vyhľadať na internete. Ak máte dôležitú zakázku, málo času a potrebujete skutočne odborný názor --- presne pre Vás je táto služba určená. 

 

Záujem o odborné poradenstvo

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info