WPC & BPC údržbový olej , 1 l

OSMO WPC & BPC Údržbový olej - Ideálny ako ochrana pred nečistotami a škvrnami výrobkov z kompozitných materiálov (drevo-plast, bambus-plast).
33.17 €
  • Variant:
Menej ako 10 ks skladom
Máte otázku? Radi Vám poradíme.

Charakteristika produktu

OSMO - WPC & BPC Údržbový olej je ideálny ako ochrana pred nečistotami a škvrnami. je vhodný na ošetrenie výrobkov z kompozitných materiálov, typu drevo-polymér (WPC) a bambus-polymér (BPC), ktoré už boli vystavené poveternostným vplyvom. Je zvlášť vhodný na ošetrenie terasových podláh, plotov okeníc a záhradného nábytku vyrobeného z WPC alebo BPC materiálov.

Bezfarebný, hodvábne matný náter, ktorý vsakuje do povrchu, pričom na povrchu nevytvára žiadny film. Vďaka tejto impregnácii sa ošetrený povrch stáva vodoodpudivým a zvyšuje sa jeho odolnosť voči škvrnám a znečisteniu.

Je vyrobený na báze prírodných rastlinných olejov (slnečnicový, sójový, bodliakový), parafínov, sušidiel (sikatív) a vodu odpudzujúcich prísad. Obsahuje dearomatizovaný lakový benzín, bez obsahu benzénu.

Suchý povrch je bezpečný pre ľudí, zvieratá a rastliny. Náter je vhodný pre detské hračky EN 71.3. Odolný voči slinám a potu.

Výdatnosť: cca 40 m2/l pri 1 vrstve (Výdatnosť produktu závisí od charakteristiky ošetrovaného povrchu. Uvedená hodnota sa vzťahuje na hladké povrchy. Iné povrchy môžu viesť k rozdielom vo výdatnosti.)

Odtieň: 030 bezfarebný

Stupeň lesku: hodvábne matný

40 m2

POZOR!
Akúkoľvek použitú handričku napustenú týmto výrobkom ihneď po použití skladujte vo vzduchotesnej nádobe (nebezpečenstvo samovznietenia).

 

Pred použitím si pozorne prečítajte TECHNICKÝ LIST. pdf

 

Aplikačné video (en):

 

logo

Osmo Holz und Color GmbH & Co. KG

Firma vznikla v roku 1878 ako predajca dreva a stavebných materiálov. Zásadný bol rok 1964 - založenie divízie pre nátery na drevo. Filozofiu firmy nachádzame v motte - slovo "form" nesie význam vysokého technického štandardu produktov, zatiaľčo "farbe" znamená bezpečnosť a ekologickú nezávadnosť náterov na drevo.

OSMO kladie veľký dôraz na výskum a vývoj. Podstatná časť sortimentu je vyrábaná technologickým spracovaním prírodných surovín. Firma získala uznanie v podobe vysoko relevantných certifikátov - napr. EN 71.3 (vhodné pre detské hračky), DIN 53160 (odolné voči potu a slinám), DIN EN ISO 9001:2000 (kvalitný manažment riadenia výroby) a 14001 (ekologické manažérske systémy).

V Nemecku má firma viac ako 2 500 distribútorov - svedčí to o dopyte po kvalitných produktoch OSMO.

Značka Osmo
Balenie 1 l

Výstražné upozornenia a bezpečnostné opatrenia

Výstražné opatrenia:

EUH 210 Na požiadanie možno poskytnúť kartu bezpečnostných údajov.

Bezpečnostné opatrenia:

P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. P102 Uchovávajte mimo dosahu detí. P262 Zabráňte kontaktu s očami, pokožkou alebo odevom. P271 Používajte iba na voľnom priestranstve alebo v dobre vetranom priestore.