Farby a spreje na disky

Chcem natrieť disky auta

Disky auta sú vystavené náročným podmienkam, ako je nečistota, prach z brzd, kamienky, soľ a mastnota. Tieto faktory môžu disky poškodiť a znehodnotiť ich vzhľad. S našimi špeciálnymi farbami a sprejmi na disky im môžete vrátiť pôvodný lesk alebo im dať úplne nový, originálny vzhľad.

V kategórii farby a spreje na disky nájdete profesionálne produkty od renomovaných značiek ako RAPTOR, ZINGA, CARLOFON či CARFIT, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou a odolnosťou.

Ponuka farieb a sprejov na disky

  • Akrylové a epoxidové spreje: Sú ideálne pre rýchlu a jednoduchú aplikáciu. Ponúkajú výbornú kryciu schopnosť a vytvárajú hladký, odolný povrch, ktorý chráni disky pred koróziou a drobnými škrabancami. V ponuke máme širokú škálu farieb vrátane striebornej, čiernej a metalických odtieňov.
  • Ochranné nátery (RAPTOR): Ak hľadáte maximálnu odolnosť, sú nátery Raptor ideálnou voľbou. Tieto polyuretánové nátery vytvárajú extrémne pevný, štruktúrovaný povrch, ktorý je odolný voči opotrebovaniu, poškriabaniu, UV žiareniu, vode a chemikáliám.
  • Antikorózne základy: Pre dlhotrvajúci výsledok je kľúčová kvalitná príprava povrchu. Antikorózne epoxidové základy a primery zabezpečia, že farba dokonale priľne a disky budú dlhodobo chránené pred hrdzou.

S našimi produktmi bude natieranie diskov jednoduché a efektívne. Zabezpečte svojim diskom prvotriednu ochranu a dodajte svojmu autu moderný a štýlový vzhľad.