Panel používateľa

G-Fix Šok pre hrdzu, sprej

G-Fix Šok pre hrdzu, sprej

MÁJOVÁ AKCIA

G-FIX Šok pre hrdzu je vysoko výkonný prostriedok na rozpúšťanie hrdze a oxidácie. sprej 400 ml

Skladové číslo: GROS.D400

Dostupnosť: Na otázku

Výrobca: G-FIX

Mám otázku

Charakteristika produktu

G-FIX Šok pre hrdzu (Rust Shock), sprej je špeciálny vysoko výkonný prostriedok na rozpúšťanie hrdze a oxidácie na báze podchladzovacieho efektu. Účinkuje veľmi rýchlo, efektívne a vďaka svojej nízkej viskozite preniká hlboko do pórov materiálu. Vytesňuje vlhkosť a chráni pred koróziou.

Vlastnosti a použitie:

  • rozpúšťa hrdzu a oxidáciu
  • vytesňuje vlhkosť
  • chráni pred koróziou
  • bez obsahu kyselín
  • rýchly a efektívny účinok
  • nízka spotreba
  • priemyselná údržba
  • karosárske, servisné práce
  • starostlivosti o formy

Balenie: 400 ml

Pred použitím si prečítajte TECHNICKÝ LIST. pdf

 

logo G-FIX

G-FIX je obchodno-technologická spoločnosť s 12-ročnou praxou v odbore priemyselnej chémie. Hlavným cieľom našej činnosti sú dodávky kvalitných a vysoko výkonných priemyselných lepidiel, tmelov, aerosólov, technických kvapalín, konštrukčných pások a špeciálnych produktov.

Výstražné slovo: Nebezpečenstvo!
Výstražný piktogram: Dráždivé, Horľavé
H vety: H222 Mimoriadne horľavý aerosól., H336 Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty., H412 Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami., EUH 066 Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie kože., H229 Nádoba je pod tlakom. Po zahriatí sa môže roztrhnúť.
Obsahuje: Uhľovodíky, C9-C10, n-alkány, izo-alkány, cyklické zlúčeniny, <2% aromátov
P vety: P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku., P102 Uchovávajte mimo dosahu detí., P210 Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa, horúcich povrchov. Nefajčite., P211 Nestriekajte na otvorený oheň ani iný zdroj vznietenia., P251 Nádoba je pod tlakom: neprepichujte alebo nespaľujte ju, a to ani po spotrebovaní obsahu., P271 Používajte iba na voľnom priestranstve alebo v dobre vetranom priestore., P410+P412 Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C/122 °F., P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnou/regionálnou/národnou legislatívou.

Nový komentár - píšte svoje skúsenosti, objednávky cez e-mail alebo chat!

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Možno potrebujete

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie