Panel používateľa

ADLER Adlerol - riedidlo nearomatické

ADLER Adlerol - riedidlo nearomatické

ADLER Adlerol nearomatické riedidlo na riedenie farieb, čistenie náradia a ako náhrada terpentínového oleja.

5,38 € s DPH

Skladové číslo: 8030112

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: ADLER

Mám otázku

Charakteristika produktu

ADLER Adlerol - riedidlo nearomatické

Vysokokvalitné bezaromátové (nearomatické) riedidlo na riedenie farieb čistenie náradia a ako náhrada terpentínového oleja.

  • riedenie syntetických farieb a lakov
  • náhrada terpentínového oleja
  • čistenie náradia použitého pri aplikácii farieb a lakov
  • optimálne nastavenie viskozity povrchu
  • nezapácha

Aplikácia:

Riedidlo pridávajte v malom množstve a za stáleho miešania. Presné množstvo riedidla nájdete v technickom liste produktu (farba, lak), ktorý budete riediť.

Objem: 0,5 l / 1 l

 

ADLER

Spoločnosť vyrábajúca náterové hmoty, laky a výrobky na ochranu dreva pre stolárov, drevospracujúce firmy a výrobcov nábytku, okien, dverí a parketových podláh. Kvalita od roku 1934.

Výstražné slovo: Nebezpečenstvo!
Výstražný piktogram: Horľavé
H vety: H226 Horľavá kvapalina a pary., H304 Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest., EUH 066 Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie kože.
Obsahuje: benzínová frakcia (ropná), hydrogenovaná ťažká; Nízkovriaci hydrogenovaný benzín
P vety: P102 Uchovávajte mimo dosahu detí., P210 Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa, horúcich povrchov. Nefajčite., P331 Nevyvolávajte zvracanie., P301+P310 PO POŽITÍ: Okamžite volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM alebo lekára., P303+P361+P353 PRI KONTAKTE S POKOŽKOU (alebo vlasmi): Odstráňte/vyzlečte všetky kontaminované časti odevu. Pokožku ihneď opláchnite vodou/sprchou. , P405 Uchovávajte uzamknuté., P403+P235 Uchovávajte na dobre vetranom mieste. Uchovávajte v chlade., P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnou/regionálnou/národnou legislatívou.

Nový komentár - píšte svoje skúsenosti, objednávky cez e-mail alebo chat!

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

fb RENOJAVA

Instagram

YouTube

Anketa

Aké nátery na drevo z našej ponuky by ste odporučili svojim známym? Dobrým známym. :D

Overenie captcha nebolo úspešné!

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie