Panel používateľa

Koopmans HYDRANT YACHTLAK - Vodoodolný lak na drevo, bezfarebný

Koopmans HYDRANT YACHTLAK - Vodoodolný lak na drevo, bezfarebný

Koopmans HYDRANT YACHTLAK - Ideálny lak s UV filtrom na ochranu dreva vystaveného ťažkým klimatickým podmienkam a stálemu kontaktu s vodou. vysoký lesk

21,10 € s DPH

Skladové číslo: 844007

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: KOOPMANS

Mám otázku

Charakteristika

KOOPMANS Hydrant Yachtlak je moderný, veľmi odolný lak s UV filtrom na ochranu dreva vystaveného ťažkým klimatickým podmienkam a stálemu kontaktu s vodou. Je možné ho používať na nové drevo, aj na renováciu. Vytvára trvanlivú vrstvu a vodoodolný povrch (na sladkú aj slanú vodu).

Oblasť použitia

  • drevo vystavené stálemu pôsobeniu vody (slanej / sladkej)
  • lode, mostíky, podlahy...atď.
  • exteriér

Výhody

  • ideálny do ťažkých klimatických podmienok
  • dlhodobá ochrana
  • odolnosť voči oteru
  • jednoduché použitie
  • odolný voči trvalému styku s vodou

Výdatnosť: 15 – 25 m²/l (závisí od nasiakavosti povrchu, druhu dreva a spôsobu aplikácie)

Lesk: vysoký lesk

Balenie: 0,75 l / 2,5 l

Aplikácia

Povrch by mal byť pevný, suchý, bez nečistôt, mastnoty. Maximálna vlhkosť nesmie prekročiť 18 %. Zašednuté drevo očistite vhodným prípravkom (napr. Houtcleaner). Naneste prvú vrstvu produktu, ak je nutné použite riedenie do 5 %. Druhú vrstvu nanášajte až po úplnom vyschnutí (cca 24 hod.) a následnom prebrúsení (P200 - P240). Aplikujte pri teplote 15 - 20 °C. Medzi vrstvami je doba schnutia 24 hod.

Aplikujte štetcom, valčekom, striekaním.

Pred použitím si prečítajte technický list.

 

TECHNICKÝ LIST pdf

 

 

 

logo

Koopmans je známy a rešpektovaný holandský výrobca farieb. Predstavuje viac ako 135 rokov, počas ktorých malá remeselná výroba vyrástla do popredného výrobcu farieb s jedným z najmodernejších závodov v Európe.

Výstražné slovo: Varovanie!
Výstražný piktogram: Horľavé
H vety: H226 Horľavá kvapalina a pary., H412 Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami., EUH 006 Výbušné pri kontakte alebo bez kontaktu so vzduchom.
Obsahuje: obsahuje reakčnú zmes bis (1,2,2,6,6-pentametyl-4-piperidyl) sebakátu a metyl-1,2,2,6,6- pentametyl-4-piperidyl-sebakátu a zmes α-3-3(2H-bezotriazol-2-yl)-5-terc-butyl-4-hydroxyfenyl-pro- pionyl-ω-hydroxypoly (oxyetylénu); α-3-3(2H-bezotriazol-2-yl)-5-terc-butyl-4-hydroxyfenyl-propionyl- ω-3-3-(2H-benztriazol-2-yl-5-terc-butyl-4-hydroxyfenyl) propionyloxypol oxyetylénu. Môže spôsobiť alergickú reakciu.
P vety: P102 Uchovávajte mimo dosahu detí., P210 Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa, horúcich povrchov. Nefajčite., P273 Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia., P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnou/regionálnou/národnou legislatívou.

Nový komentár - píšte svoje skúsenosti, objednávky cez e-mail alebo chat!

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Možno potrebujete

fb RENOJAVA

Instagram

YouTube

Anketa

Aké nátery na drevo z našej ponuky by ste odporučili svojim známym? Dobrým známym. :D

Overenie captcha nebolo úspešné!

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie