Panel používateľa

CARLOFON - Striekací tmel v spreji 400 ml

CARLOFON - Striekací tmel v spreji 400 ml

MÁJOVÁ AKCIA

CARLOFON - Striekací tmel (plnič) v spreji 400 ml

5,51 € s DPH

6,34 € s DPH Zľava 0,82 €

Skladové číslo: 40450

Dostupnosť: Dočasne vypredané

Výrobca: CARLOFON

Mám otázku

Charakteristika produktu

CARLOFON Striekací tmel (plnič) na báze akrylovej živice v spreji pre ľahkú opravu škrabancov a iných drobných poškodení. Má vynikajúce plniace vlastnosti, krátky čas schnutia a je veľmi dobre brúsiteľný. Multifunkčný striekací tmel na odstránenie nedokonalostí karosérie osobných a úžitkových vozidiel.

Aplikácia

Povrch musí byť čistý, odmastený, bez hrdze. Pred použitím dobre potraste (2 min.). Aplikujte krížovým nástrekom. Ak je to nutné, opakujte. Po vysušení je možné brúsiť a natierať. Aplikačná teplota je +16 až +20 °C zo vzdialenosti 25-30 cm. Po použití pretočte a stlačením vyprázdnite ventil.

Popis

  • jednoduchá aplikácia
  • oprava ľahkých škrabancov  a drobných poškodení
  • rýchloschnúci

 

 

Carlofon

Firma Carlofon sa špecializuje na výrobu produktov pre údržbu, tesnenie a ochranu karosérií automobilov, nákladných automobilov a autobusov.

Výstražné slovo: Nebezpečenstvo!
Výstražný piktogram: Dráždivé, Horľavé
H vety: H222 Mimoriadne horľavý aerosól., H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí., H336 Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty., H229 Nádoba je pod tlakom. Po zahriatí sa môže roztrhnúť.
Obsahuje: n-butyl acetát, propán-2-on, propanón, bután-1-ol, n-butanol.
P vety: P210 Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa, horúcich povrchov. Nefajčite., P271 Používajte iba na voľnom priestranstve alebo v dobre vetranom priestore., P280 Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre., P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnou/regionálnou/národnou legislatívou.

Nový komentár - píšte svoje skúsenosti, objednávky cez e-mail alebo chat!

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Možno potrebujete

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie