Panel používateľa

CARLOFON - Bezfarebný akrylový lak, lesklý, sprej 400 ml

CARLOFON - Bezfarebný akrylový lak, lesklý, sprej 400 ml

CARLOFON Rýchloschnúci bezfarebný, priehľadný akrylový lak slúži ako základ pred povrchovou úpravou nátermi a lakmi na kov. sprej 400 ml

5,84 € s DPH

Skladové číslo: 40720

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: CARLOFON

Mám otázku

Charakteristika produktu

CARLOFON Rýchloschnúci bezfarebný, priehľadný akrylový lak slúži ako základ pred povrchovou úpravou nátermi a lakmi na kov. Veľmi dobre chráni proti korózii a následnému hrdzaveniu. Ideálny tiež pre disky kolies. Strieborné laky s vysokým percentom pigmentov majú dobrú priľnavosť, ale sú citlivé. Vďaka tomuto náteru je možné striebornú farbu dokonale utesniť a tým zabrániť jej zostarnutiu.

Aplikácia

Pred striekaním ochráňte časti, ktoré nemajú byť lakované. Sprej dobre pretrepte. Striekajte rovnomerne zo vzdialenosti 25 - 30 cm pri teplote 16 - 20 °C.

Popis

  • rýchloschnúci
  • základ pred finálnou úpravou
  • finálna vrstva na disky

 

 

carfit

Firma Carlofon sa špecializuje na výrobu produktov pre údržbu, tesnenie a ochranu karosérií automobilov, nákladných automobilov a autobusov.

Výstražné slovo: Nebezpečenstvo!
Výstražný piktogram: Dráždivé, Horľavé, Korozívne a žieravé
H vety: H222 Mimoriadne horľavý aerosól., H315 Dráždi kožu., H318 Spôsobuje vážne poškodenie očí., H335 Môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest., H336 Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty., H412 Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami., H229 Nádoba je pod tlakom. Po zahriatí sa môže roztrhnúť.
Obsahuje: benzínové rozpúšťadlá (ropné), ľahká aromatická frakcia. Uhľovodíky, C6-C7, n-alkány, izoalkány, cykloalkány, <5% n-hexán.
P vety: P102 Uchovávajte mimo dosahu detí., P271 Používajte iba na voľnom priestranstve alebo v dobre vetranom priestore., P280 Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre., P310 Okamžite volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM alebo lekára., P305+P351+P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Opatrne niekoľko minút oplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. , P410+P412 Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C/122 °F.

Nový komentár - píšte svoje skúsenosti, objednávky cez e-mail alebo chat!

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie