Panel používateľa

BÖHME JET FINISH - Priemyselný 2K lak na drevo

BÖHME JET FINISH - Priemyselný 2K lak na drevo

BÖHME JET FINISH 2K - Veľmi kvalitný, dvojzložkový (2K), silný, vodou riediteľný interiérový a nábytkový lak. bezfarebný

28,31 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: BÖHME

Mám otázku

Fotografia produktu je len ilustračná! Štetec nie je súčasťou balenia.

Charakteristika

BÖHME JET FINISH 2K

Veľmi kvalitný, dvojzložkový, matný / vysokolesklý lak na vodnej báze. Umožňuje vášmu drevu udržať si veľmi atraktívny prírodný vzhľad. JetFinish 2K sa vyznačuje veľmi dobrou mechanickou a chemickou odolnosťou. Lak je ideálny na ošetrenie mechanicky silne zaťaženého dreva v interiéri, ako sú stoly, nábytok, schody a parkety. Pre vynikajúcu ochranu dreva aplikujte ako prvu vrstvu SunCare 800 alebo SunCare JetMatt (ak chcete drevo dobre chrániť pred žltnutím a sfarbením). Tužidlo je súčasťou balenia.

Popis

 • lak na vodnej báze
 • zdôrazňuje prírodný charakter dreva, ako je farba, kresba
 • šetrný k životnému prostrediu
 • veľmi vysoká chemická a mechanická odolnosť
 • na použitie v INTERIÉRI
 • na silne zaťažené drevo, ako sú stoly, nábytok, schody a parkety
 • dlhá doba spracovateľnosti 3 - 4 hodiny
 • vysoká priehľadnosť

Výdatnosť

 • 10 - 12 m²/l (hobľované a brúsené drevo)
 • 7 - 8 m²/l (rezané drevo)

Uvedené výdatnosť je orientačná a závisia od spôsobu aplikácie a nasiakavosti podkladu.

Stupeň lesku: matný/ vysokolesklý

Aplikujte štetcom, valčekom alebo striekaním. Vďaka rýchlemu schnutiu je možné počas 1 dňa naniesť 2 vrstvy. Brúsiť možno po 4 - 6 hodinách. Druhá vrstva po 6 - 8 hodinách.

Príklad aplikácie:

 1. 1 vrstva SunCare 800
 2. vrstva JetFinish Matt (po zaschnutí prebrúsiť P240-P320 alebo Fine/Superfine)
 3. vrstva JetFinish Matt

Lak sa dodáva s tužidlom.
Obsahuje izokyanáty. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Od 24. augusta 2023 sa pred priemyselným alebo profesionálnym použitím vyžaduje primeraná odborná príprava.


Pomer miešania:

 • matný - 10:1 (základ:tužidlo) - balenie 1 l základ + 0,10 l tužidlo
 • vysokolesklý - 5:1 (základ:tužidlo) - balenie 5 l základ + 1 l tužidlo

TECHNICKÝ LIST pdf

 

 

logo 
BÖHME AG - Unikátne švajčiarske nanoskopické ochranné a dekoratívne lazúry na báze vosku, oleja a vody na dlhodobú ochranu dreva.

Výstražný piktogram: Dráždivé
H vety: H315 Dráždi kožu., H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí., H335 Môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest.
P vety: P261 Zabráňte vdychovaniu prachu/dymu/plynu/hmly/pár/aerosólov., P271 Používajte iba na voľnom priestranstve alebo v dobre vetranom priestore., P280 Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre., P312 Pri zdravotných problémoch volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM alebo lekára., P362 Kontaminovaný odev vyzlečte a pred ďalším použitím vyperte., P304+P340 PO VDÝCHNUTÍ: Presuňte postihnutého na čerstvý vzduch a uložte do oddychovej polohy, ktorá bez pohybu umožní pohodlné dýchanie. , P305+P351+P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Opatrne niekoľko minút oplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. , P332+P313 Ak sa objaví podráždenie pokožky: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť., P337+P313 Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť., P403+P233 Uchovávajte na dobre vetranom mieste. Nádobu uchovávajte tesne uzavretú., P302+P352 PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody a mydla., P264 Po manipulácii starostlivo umyte ruky.
 : ----------------------------
2. Produkt:: Tužidlo
Výstražný_piktogram: Dráždivé
H-vety: H317 Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu., H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí., EUH 204 Obsahuje izokyanáty. Môže vyvolať alergickú reakciu.
P-vety: P261 Zabráňte vdychovaniu prachu/dymu/plynu/hmly/pár/aerosólov., P280 Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre., P302+P352 PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody a mydla., P305+P351+P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Opatrne niekoľko minút oplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. , P333+P313 Ak sa prejaví podráždenie pokožky alebo vyrážky: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť., P337+P313 Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť., P264 Po manipulácii starostlivo umyte ruky., P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnou/regionálnou/národnou legislatívou. , P362 Kontaminovaný odev vyzlečte a pred ďalším použitím vyperte.

Nový komentár - píšte svoje skúsenosti, objednávky cez e-mail alebo chat!

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Možno potrebujete

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie